Bukmacher legalny BetClic ma dla nowych graczy nawet 1000 PLN na start. W jaki sposób można odebrać bonus powitalny? Sprawdź już teraz!

BetClic bonus powitalny - 2000 PLN na start!
BetClic bonus powitalny – 2000 PLN na start!

BetClic bukmacher – bonus powitalny

Jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera BetClic, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. Wypełnienie formularza nie powinno ci zająć więcej niż kilka minut.

Każdy nowy gracz może też przy rejestracji wykorzystać promo code BetClic. W tym celu wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać słowo „BETONLINE„.

etoto bonus. Kod promocyjny 2019
etoto bonus. Kod promocyjny 2019

Posiadając konto w BetClic, możesz obstawiać wydarzenia sportowe na stronie firmy bukmacherskiej, a także oglądać mecze za darmo. W tym drugim przypadku wystarczy niewielkie doładowanie konta.

Kod promocyjny BetClic. Premia na start!

Co dokładnie możesz otrzymać w bonusie na start? BetClic ma dla graczy specjalny prezent w wysokości 100% pierwszej wpłaty. Im więcej przelejesz, tym lepiej.

Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN. Wszystkie dodatkowe środki można wykorzystać na stawianie na stronie oficjalnej BetClic oraz w aplikacji mobilnej.

Czy to na pewno legalne? Tak, a to dlatego, że mowa tutaj o bukmacherze, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Jeżeli nie chcesz łamać prawa, obstawianie BetClic jest dla ciebie!

Zakładanie konta nie jest skomplikowane. Wystarczy w formularzu podać kilka podstawowych danych na swój temat. Natychmiastowa weryfikacja danych nie jest wymagana!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic bonus powitalny – 1000 PLN na start!
5 (100%) 2 vote[s]