Aktualna oferta bukmachera Etoto

W celu wyboru dobrego podmiotu hazardowego, warto przeczytać m.in. rozmaite poradniki na ten temat. Aby zdobyć cenne i zgodne ze stanem faktycznym informacje. Czy Etoto to będzie dobre rozwiązanie? Tak. I to nie tylko ze względu na to, że ta firma bukmacherska działa w 100% zgodnie z przepisami. Dodatkowo Etoto zapewnia świetne promocje. Na start oraz dla aktywnych użytkowników. Dzisiaj dowiesz się o kilku z nich, dlatego serdecznie zapraszamy do lektury.

Bonus 200% do 100 PLN

Jakie bonusy są aktualnie oferowane? Od razu warto wspomnieć o jednej bardzo ważnej kwestii. Mianowicie aktualne promocje obowiązują tylko na czas trwania Mistrzostw Świata w Katarze. Te z kolei kończą się już niedługo! 17 grudnia 2022 roku zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Marokiem i Chorwatami (o trzecie miejsce). A dzień potem czeka nas prawdziwa piłkarska „uczta”. Chodzi o wielki finał i starcie Francuzów z Argentyńczykami. Jeśli zatem zainteresują Cię promocje, to musisz szybko się na nie zdecydować. Jakie bonusy są aktualnie dostępne? Najbardziej popularne promocje bukmacherskie ETOTO zaraz zostaną przez nas opisane! Na pewno chodzi tutaj o bonus 200% do 100 PLN. Czym cechuje się ten wariant? Warto zaznaczyć, że warunki są bardzo klarowne. Aby uzyskać ten bonus, musisz założyć internetowe konto w Etoto. A potem wpłacić depozyt (korzystając z jednej z dostępnych metod). Następnie uzyskasz automatycznie 200% do 100 PLN. Chcesz np. te pieniądze wypłacić? Aby to było możliwe, najpierw środki muszą być uwolnione. Zrobisz to, jak zagrasz raz za równowartość bonusu. Dopuszczalne są tutaj jedynie kupony akumulowane. Ich ogólny kurs nie może być mniejszy od 2,50.

Promocja do wykorzystania w nowej aplikacji mobilnej

Etoto to hojna firma bukmacherska. Nie może zatem zaskakiwać, że masz do dyspozycji jeszcze kilka innych opcji. W tym gronie znajduje się np. promocja do wykorzystania w nowej aplikacji mobilnej. Należy wiedzieć, że możesz tutaj grać na dwa główne sposoby. Chodzi nie tylko o możliwość obstawiania ze swojego internetowego konta bukmacherskiego. Dodatkowo możesz grać z poziomu aplikacji mobilnej. Etoto (po zarejestrowaniu konta i wpłaceniu dowolnej pierwszej sumy) przyznaje 20 PLN w postaci freebeta. Wszystko odbywa się automatycznie, w ciągu zaledwie kilku minut. Potem możesz swobodnie skorzystać z tego zakładu bez ryzyka. Wystarczy tylko stworzyć kupon i zaznaczyć, że chcesz zagrać za freebet. Wygrana z tego zakładu bez ryzyka jest Twoja. Możesz zatem ją wypłacić (od razu) itd.

Mundialowe „bingo”: o co tutaj chodzi?

Obstaw mecz dnia w zakładzie akumulowanym, a będziesz mógł skorzystać z bardzo fajnej promocji. Pamiętaj, że tutaj minimalna stawka to 50 PLN. Aktualnie do rozegrania są jeszcze tylko dwa spotkania na mundialu w Katarze. Jeśli np. potyczka Maroko – Chorwacja rozstrzygnie się w dogrywce, to otrzymasz 40 PLN bonusu. A może wydaje Ci się, że w spotkaniu Argentyny i Francji dojdzie do karnych? Wówczas możesz zainkasować 40 PLN bonusu. Warto zajrzeć na Etoto i sprawdzić pozostałe opcje w ramach tej promocji.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button