5 sposobów na dodatkowe środki w STS

STS – jak żaden inny działający w naszym kraju bukmacher – stwarza swoim klientom całe mnóstwo możliwości na pozyskanie dodatkowych środków na typowanie, ale i zwiększenie swoich potencjalnych wygranych. Jest to zresztą bardzo istotna część jego walki o polski rynek. Choć bowiem jest na nim liderem, pozycja ta stale jest zagrożona przez wiele innych firm chcących objąć palmę pierwszeństwa i prym na rynku. W jaki sposób można u niego sięgnąć po dodatkowe środki?

sts dodatkowe środki

1. Skorzystajmy z bonusu powitalnego

W STS rejestracja daje nam możliwość sięgnięcia po bonus powitalny. Jak sama jego nazwa sugeruje, jest on skierowany do nowych typujących. Jako że stanowi on podstawę akcji marketingowych bukmachera, jest też najbardziej wartościowy. Jeśli chcemy z niego skorzystać, musimy wyrazić na to chęć w czasie zakładania własnego konta. Dla ułatwienia, odpowiednia opcja zazwyczaj jest zaznaczona domyślnie.

2. Wykorzystajmy w STS kod promocyjny

W STS kod promocyjny to dodatkowa możliwość na sięgnięcie po gratisowe środki na typowanie. Możemy go wpisać w przeznaczonym na niego okienku formularza rejestracyjnego – i jest to jedyna okazja właśnie na to. Kod promocyjny wziąć można chociażby z naszego serwisu internetowego. Warto go wpisać i zastąpić nim ten dawany przez samego bukmachera. Zwłaszcza że wtedy można liczyć na dodatkowe profity.

UWAGA: W STS kod promocyjny to BETONLINE. Rejestracja na www.STS.pl.

3. Obstawiajmy spotkania z Superoferty

STS na bieżąco monitoruje rynek w poszukiwaniu najciekawszych meczów. Takich, które typujący potencjalnie chcieliby obstawiać. To owocuje zamieszczeniem ich w tak zwanej Superofercie. Choć wielu nowych typujących raczej stroni od sięgnięcia po nią, tak naprawdę jest to szalenie opłacalne. Kursy w tej ofercie są podwyższone (w kontekście konkretnych rynków), a przez to dają nam możliwość sięgnięcia po większe wygrane.

Warto pamiętać: Superoferta jest zmienna. Warto więc zaglądać do odpowiedniej zakładki każdego dnia – nawet jeśli wcześniej nie znaleźliśmy w niej niczego ciekawego.

4. Typujmy kupony akumulacyjne

Kolejnym sposobem na to, żeby przypisać na swoje konto dodatkowe środki (pochodzące z wyższych wygranych) jest obstawianie kuponów akumulacyjnych. Takich, które zawierają więcej niż jedno zdarzenie. STS promuje tego typu kupony dodatkowymi wygranymi. Pamiętajmy jednak, że takie kupony to dla nas jednocześnie większe ryzyko. Zawsze więc dokładnie je oszacujmy, zanim jeszcze zawrzemy zakład.

W STS możemy oczywiście obstawiać wiele dyscyplin sportowych, a także gry karciane, wirtualne sporty czy nawet politykę.

5. Przeglądajmy ofertę promocyjną

Oferta promocyjna, do której dostęp daje nam w STS rejestracja to nie tylko wspomniany bonus powitalny i kod promocyjny. Bukmacher dba o to, żeby coś dla siebie stale znajdowali również regularni (a nie tylko nowi) obstawiający. Właśnie dlatego co jakiś czas znajdziemy u niego promocje celowane również w nich. Często promocje są na przykład na karty Betgames.

Zwykle są one związane z większymi turniejami sportowymi (jak na przykład rozgrywki Mistrzostw Świata w dowolnej dyscyplinie) – jeśli więc wiemy, że takie nadchodzi, możemy się spodziewać, że STS zaserwuje ofertę promocyjną ściśle z nim związaną. O nowościach w zakresie oferty promocyjnej będziemy informowani na bieżąco, jeśli zainstalujemy u siebie aplikację mobilną bukmachera.

5 / 5. Ocen: 5

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button