100 PLN zwrotu w Etoto na obstawianie tenisa

Stawiasz zakłady na Rolex Monte-Carlo Masters 2019? Zerknij na najnowszą promocję bukmachera Etoto i zobacz, w jaki sposób odebrać nawet 100 PLN zwrotu!

100 PLN zwrotu w Etoto na obstawianie tenisa
100 PLN zwrotu w Etoto na obstawianie tenisa

Tenis zwrot w Etoto

Promocja dostępna jest tylko dla osób, które zapiszą się do niej. Wymagane jest również posiadanie konta na oficjalnej stronie Etoto bądź możliwość obstawiania za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jeżeli chcesz otrzymać ewentualny zwrot, musisz zagrać kupon bukmacherski SOLO bądź AKO z typami na mecze rozgrywane w ramach Rolex Monte-Carlo Masters 2019.

sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!
sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!

Promocje bukmacherskie na tenis

Minimalna stawka kwalifikująca się do tej oferty to 50 PLN, a kurs – 1.02. Dodatkowe środki przyznawane są w ramach zwrotu wysokości 25% wniesionej stawki.

Maksymalnie na konto osoby stawiającej może trafić 100 PLN. Środki są przyznawane automatycznie – gracz musi jedynie zatwierdzić stosowny komunikat, który pojawi się w formie powiadomienia pop-up.

Już teraz możesz zerknąć na oficjalną stronę Etoto i tym samym sprawdzić, jakie notowania na najbliższe mecze tenisowe są dostępne. Przekonaj się, czy masz już jakieś swoje typy tenis na dziś, a jeżeli nie – wybierz coś dla siebie!

Nie masz jeszcze konta u bukmachera Etoto? Na start czeka na ciebie nawet 1000 PLN, z czego za pierwszy depozyt doładowanie w wysokości 200%! Pamiętaj, że przy zapisywaniu się możesz wpisać Etoto kod promocyjnyBETONLINE” na freebet!

etoto bonus. Kod promocyjny 2019
etoto bonus. Kod promocyjny 2019

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button