99 PLN od Forbet na nowy sezon żużlowy!

Gotowy na nowy sezon żużlowy? U bukmachera Forbet do zgarnięcia jest aż 99 PLN, które można odebrać w formie zwrotu! Zobacz, jak wykorzystać zakład bez ryzyka!

99 PLN od Forbet na nowy sezon żużlowy!
99 PLN od Forbet na nowy sezon żużlowy!

Obstawianie bez ryzyka w Forbet

Forbet od początku działalności angażuje się w rozwój polskiego żużla, dlatego promocja na początek nowego sezonu nikogo specjalnie nie powinna dziwić.

W ramach najnowszej oferty przygotowanej przez bukmachera Forbet do zdobycia jest pełen zwrot w przypadku nietrafionego kuponu. Dowiedz się już teraz, co zrobić, by skorzystać z tej promocji!

sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!
sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!

Chcesz zgarnąć ewentualny zwrot w przypadku, gdy mecze nie pójdą po twojej myśli? Wcale nie musisz zapisywać się do oferty specjalnej Forbet ani też wpisywać specjalnych kodów! Po prostu grasz kupon kwalifikacyjny i gotowe!

Stawianie na mecze żużlowe

W promocji bierze się pod uwagę wszystkie pierwsze kupony postawione przez graczy, które spełnią następujące wymagania:

  • Stawka wynosząca 99 PLN
  • Minimum cztery zdarzenia na kuponie
  • Jedno ze zdarzeń musi dotyczyć meczu forBET Włókniarz Częstochowa – truly.work Stal Gorzów

Jeżeli nie uda ci się wygrać ze względu na nietrafiony typ w meczu podanym powyżej, Forbet przekaże na twoje konto pełny zwrot stawki. A gdy w dwóch meczach coś pójdzie nie po twojej myśli, zgarniesz cashback 50%, czyli o wartości połowy zainwestowanych pieniędzy!

Nie masz konta? Pamiętaj, że bukmacher Forbet z kodem „BETONLINE” daje na start 50 PLN ekstra do standardowej premii 1200 PLN! :)


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button