Cashback 200 PLN na Premier League w TOTALbet!

W sobotę rozegrana zostanie ostatnia kolejka rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy, ale nie tylko polską piłką człowiek żyje. W weekend czekają nas też emocje w angielskiej Premier League. To właśnie na te rozgrywki marka TOTALbet przygotowała swoją ofertę specjalną.

Cashback 200 PLN na Premier League w TOTALbet!

TOTALbet tnie ryzyko

Na co mogą liczyć w najbliższy weekend (od piątku 12 kwietnia do poniedziałku 15 kwietnia) gracze, którzy u legalnego bukmacher TOTALbet postawią kupon składający się wyłącznie ze spotkań 34. Premier League?

Otóż otrzymają oni zwrot stawki w razie, gdy ich zakład okaże się przegrany. Przy czym trzeba wyraźnie zaznaczyć, że opisywana marka zwróci dokładnie 50% do kwoty 200 PLN i tylko za pierwszy kupon spełniający warunki.

Do akcji „Cashback 200 zł na Premier League” zaliczane będą zarówno kupony z oferty przedmeczowej, jak i zakłady na żywo. Nie ma też znaczenia, czy będzie to kupon SOLO czy AKO.

Trzeba jednak pamiętać, żeby na kuponie znalazły się wyłącznie zdarzenia z najbliższej kolejki Premier League, a kurs minimalny nie był mniejszy niż 1,50.

WAŻNE! Warunkami promocji objęte zostaną jedynie kupony postawione za minimum 50 PLN. Wówczas cashback wyniesie 25 PLN.

Oferta na start

Poza opisaną promocją na nowych graczy bukmachera TOTALbet czeka również tradycyjna oferta powitalna, dzięki której na początku przygody z zakładami sportowymi można powiększyć budżet na grę.

Opisywana marka oferuje premię w wysokości 100% od pierwszej wpłaty. Maksymalnie można zgarnąć 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button