„Królewscy” grają, w forBET bonus ogłaszają!

Pojedynek Realu Madryt z Kashimą Antlers pozwoli wyłonić drugiego finalistę tegorocznej edycji Klubowych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Mecz ten będzie również szansą na zgarnięcie ekstra premii od bukmachera forBET!

"Królewscy" grają, w forBET bonus ogłaszają!
„Królewscy” grają, w forBET bonus ogłaszają!

O jakich premiach mowa na wstępie? Otóż legalny bukmacher oferuje swoim graczom bonusy o wartości 30 PLN, jeśli w trakcie wspomnianego meczu wydarzą się następujące rzeczy:

  • Karim Benzema strzeli minimum dwie bramki 
  • Sergio Ramos otrzyma czerwoną kartkę
  • Marcelo zanotuje asystę

W sumie można zgarnąć więc premię o wartości aż 90 PLN. Nie jest to wcale nierealne. Benzema to w końcu rasowy napastnik, Ramos jeden z największych brutali, a Marcelo jeden z najbardziej ofensywnych obrońców na świecie. 

Mogą się o nią ubiegać klienci opisywanej marki, którzy do godziny 17:30 postawią zakład za 59 PLN, który będzie składał się z co najmniej trzech typów, w tym jednego na mecz Realu Madryt z Kashimą Antlers

Oferta specjalna na dzień 19 grudnia obowiązuje tylko dziś, bo jest jedną z dwudziestu czterech odsłon kalendarza adwentowego, w którym gracze aż do 24 grudnia odnajdywać będą codziennie nowe promocje.

Nie masz jeszcze konta, ale chciałbyś je założyć? Musisz odwiedzić stronę internetową bukmachera forBET, gdzie znajdziesz formularz rejestracyjny. Możesz w nim wpisać kod promocyjny: BETONLINE, dzięki któremu zyskasz więcej niż inni. 

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button