Obstawianie meczów live bez ryzyka!

Czy możliwe jest obstawianie meczów live, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka? Okazuje się, że tak i z naszego wpisu dowiecie się, jak to dokładnie działa!

Obstawianie meczów live bez ryzyka!
Obstawianie meczów live bez ryzyka!

Wygrywanie u bukmachera jest istotne dla każdego gracza, ale trzeba pamiętać o tym, że aby odnieść zwycięstwo potrzeba odpowiedniej wiedzy, strategii i – oczywiście – odrobiny szczęścia.

Dla tych, których dopadł pech, bukmacher Forbet przygotował na 15 grudnia specjalny bonus, w ramach którego można zgarnąć zwrot w przypadku nietrafionego kuponu. Nie, nawet trzech nietrafionych kuponów!

Mikołajkowy bonus od forBET

Nie musisz zapisywać się do tej promocji. Jeżeli tylko jesteś osobą zarejestrowaną w Forbet, możesz wziąć udział w tej akcji i tym samym zgarnąć ewentualny cashback. Pamiętaj, że w przypadku, gdy uda ci się wygrać, cała wygrana normalnie ląduje na twoim koncie.

Jakie warunki musi spełnić kupon, by został zakwalifikowany do tej promocji? Poniżej poznacie odpowiedź na to pytanie:

  • Stawka wynosząca dokładnie 49 PLN
  • Kurs ogólny kuponu co najmniej 3.00
  • Dowolna liczba zagranych zdarzeń
  • Kupon rozliczony do końca 15 grudnia do godziny 23.59
  • Maksymalnie trzy bonusy na każdego gracza!

Zwrot wynosi dokładnie połowę stawki, co oznacza, że można zgarnąć na swoje konto aż 50% postawionych pieniędzy w feralnym kuponie.

A co jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Forbet? Możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. W tym celu wystarczy, że odwiedzisz portal www.iForbet.pl i w formularzu wpiszesz opcjonalny kod promocyjny „BETONLINE„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button