Specjalny kod na premię powitalną w forBET!

Standardowa oferta powitalna bukmachera forBET to dla Ciebie za mało? Dzięki kodowi promocyjnymi możesz zgarnąć więcej niż inni!

Specjalny kod na premię powitalną w forBET!
Specjalny kod na premię powitalną w forBET!

Legalny bukmacher forBET przygotował w listopadzie specjalny pakiet dla swoich nowych graczy. W jego skład wchodzą między innymi zakład bez depozytu oraz bonusy za trzy kolejne wpłaty.

Dla niektórych to jednak wciąż mało.Jeśli jesteś jedną z takich osób, to dobrze trafiłeś. Z tego tekstu dowiesz się jak sięgnąć po coś więcej dzięki ekskluzywnemu kodowi promocyjnemu.

Warunkiem niezbędnym do udziału w akcji specjalnej jest otworzenie konta w forBET, który jest bukmacherem działającym na postawie zezwolenia Ministra Finansów.

Sam proces rejestracji zajmuje dosłownie parę minut i nie wymaga od nas wielkiego zaangażowania. W zasadzie sprowadza się do podania podstawowych danych osobowych, które znamy na pamięć. Niezbędne będą też skany dowodu tożsamości.

>> Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET to: BETONLINE <<

Chcąc sięgnąć po dodatkową premię za otworzenie konta u legalnego bukmachera, musisz pamiętać, żeby podany powyżej kod na bonus wpisać w formularzu rejestracyjnym, w specjalnie przygotowaną do tego rubrykę.

WAŻNE! Opisywany kod można wykorzystać TYLKO na etapie zakładania konta w forBET. Jeśli o tym zapomnisz, to szansa na dodatkowe środki minie bezpowrotnie.

Wszelkie szczegóły zarówno samej akcji specjalnej, jak i standardowego pakietu powitalnego forBET znajdzie na oficjalnej stronie bukmachera.?

Aktualną ofertę powitalną sprawdzisz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button