W Totolotku zagrasz nawet bez depozytu!

Tak, to nie żart! Ofertę legalnego bukmachera możesz sprawdzić w praktyce bez wpłacania jakikolwiek pieniędzy. Jak to możliwe? 

W Totolotku zagrasz nawet bez depozytu!
W Totolotku zagrasz nawet bez depozytu!

Już spieszymy z odpowiedzią na zadana na wstępie pytanie, obstawienie kuponu bez wpłaty własnych środków jest możliwe dzięki specjalnej ofercie bukmachera Totolotek, który przyznaje premię już za samo założenie i pełną aktywację konta!

To coraz popularniejszy sposób przyciągnięcia nowych klientów do firm bukmacherskich, które muszą w Polsce coraz mocniej konkurować o graczy. Ci mają bowiem coraz większy wybór firm, które oferują zakłady sportowe i atrakcyjne pakiety powitalne.

Oczywiście w skład tych najbardziej atrakcyjnych ofert na start wchodzą zakłady bez depozytu, czyli popularne z angielska freebety. Dzięki nim każdy nowy gracz może sprawdzić ofertę legalnego bukmachera bez ryzykowania własnych pieniędzy.

Taką też promocję przygotował legalny bukmacher Totolotek, który poza standardowym bonusem od pierwszej wpłaty daje nam możliwość sprawdzenia się bez żadnego ryzyka, oferując freebet na start o wartości 20 PLN.

Gratisowe środki na grę trzymamy już za samo otworzenie konta u opisywanego bukmachera oraz przejście procesu pełnej aktywacji. Wszystko sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

WAŻNE! Przyznana premia nie może zostać jednak od razu wypłacona. Jej celem jest zaznajomienia klienta z ofertą zakładów sportowych, więc naturalne, że przed ewentualną wypłatą trzeba ją wykorzystać własnie na ten cel.

Jakie są regulaminowe warunki obrotu? Zanim wszystkie środki będą do Twojej pełnej dyspozycji należy przyznany bonus postawić trzykrotnie na kupony w Totolotku, a na każdym z nich musi się znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2,00.

Oczywiście pakiet powitalny Totolotka jest znacznie atrakcyjniejszy i nie ogranicza się tylko do zakładu bez depozytu o wartości 20 PLN. Możesz skorzystać też z bonusu 100% od pierwsze wpłaty aż do 1 000 PLN!

Legalny bukmacher online – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button