Czy forBET ma kalendarz adwentowy?

Pamiętasz kalendarz adwentowy forBET z 2017 roku i zastanawiasz się czy legalny bukmacher będzie kontynuował tę wyjątkową akcję świąteczną również przed tegorocznymi świętami? My już znamy odpowiedź!

Grudniowe promocje i kalendarz adwentowy w forBET!
Grudniowe promocje i kalendarz adwentowy w forBET!

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów bukmacherskich kalendarzy adwentowych, który pomału stają się w Polsce taką samą tradycją jak karp na wigilijnym stole czy przystrojona choinka. forBET ze swoją akcją świąteczną startuje już w najbliższą sobotę!

To właśnie od 1 grudnia każdy z nas będzie mógł sprawdzić, co kryje się w okienku wirtualnego kalendarza adwentowego opisywanego bukmachera. Cała zabawa potrwa do 24 grudnia, czyli dnia Wigilii Bożego Narodzenia.

Na co podczas niej będą mogli liczyć gracze? Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów, ale możecie być pewni, że codziennie znajdziecie jakąś niezwykłą niespodziankę, wśród których pojawią się zakłady bez ryzyka, oferty specjalne czy różnego rodzaju bonusy.

Przygotowano też premię specjalną dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez zakładów sportowych. Do zgarnięcia jest bonus w wysokości 700 PLN, który możemy być jednym ze świątecznych prezentów, jakie pojawią się pod Twoją wirtualną choinką.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać dodatkowe środki? Przyznamy, że nie będzie to w cale takie łatwe, ale i nagroda nie jest byle jaka. Od 1 do 24 grudnia musisz bowiem postawić codziennie kupony za minimum 150 PLN!

Masz naturę maratończyka i nie przeraża Cię ta wizja? Super, ale musisz pamiętać o jeszcze jednej sprawie. Chęć udziału w akcji specjalnepremii specjalnej musisz wyrazić już 1 grudnia, zawierając kupon o kursie minimalnym 1.80, na którym jednym ze zdarzeń będzie „Odbierz bonus 700 PLN”.

WAŻNE! Pamiętaj, że okazje z kalendarza adwentowego będzie można wykorzystać tylko w dniu, w którym się pojawią. Jeden dzień – jedna promocja. Jeśli przegapisz to oferta niestety przepadnie.

TU OTWORZYSZ KONTO U LEGALNEGO BUKMACHERA forBET –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button