Dwie promocje na 3 grudnia!

Trzecia odsłona kalendarzy adwentowych bukmacherów to między innymi bonusy na ostatni mecz włoskiej Serie A i freebet. Zaciekawiła Cię ta informacja? W tekście tłumaczmy, gdzie i na co możesz liczyć.

Dwie promocje na 3 grudnia
Dwie promocje na 3 grudnia

Na wstępie przypominamy, że legalni bukmacherzy wystartowali w grudniu z akcjami świątecznymi, a część z nich przybrała formę popularnego kalendarza adwentowego, co oznacza, że każdego dnia na graczy będzie czekać nowa niespodzianka.

Musisz jednak pamiętać o tym, że te oferty specjalne skierowane są wyłącznie do osób, którzy są klientami określonej marki, więc jeśli chciałbyś wziąć udział w zabawie, ale nie masz jeszcze konta, to musisz je założyć.

Uspokajamy, jest to zupełnie darmowe i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy, że poświęcisz dosłownie parę minut na wypełnienie formularza rejestracyjnego, gdzie trzeba podać podstawowe dane osobowe.

Później u legalnego bukmachera czeka Cię jeszcze proces pełnej weryfikacji i aktywacji konta bukmacherskiego, ale sprowadza się ona do potwierdzenia podanych danych na podstawie przesłanych skanów dokumentu tożsamości.

>>> Aktualny KOD BONUSOWY forBET: BETONLINE <<<

Grudzień to dobry moment na rozpoczęcie przygody z zakładami sportowymi, bo w tym właśnie czasie firmy bukmacherskie oferują swoim graczom największą liczbę promocji. Ale decyzja zawsze należy do Ciebie! Tylko dziś znajdziemy dwie niespodzianki w ramach kalendarzy adwentowych uznanych marek.

U bukmachera Etoto na graczy czeka freebet o wartości 20 PLN, jeśli ich kupon postawiony w dniu 3 grudnia za minimum 20 PLN okaże się przegrany.

Firma forBET przygotowała coś dla fanów włoskiej Serie A. Bonus o wartości 10 PLN za „polskie gole” w meczu Atalanta – Napoli, premię 25 PLN za przynajmniej jedno trafienie Insignie oraz Mertens oraz aż 40 PLN dodatkowych środków, jeśli w meczu nie padną bramki.

Nie masz konta w forBET? Założysz je na www.iFORBET.pl


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button