Mikołajkowy bonus od forBET

Szósty dzień grudnia to nie tylko kolejna odsłona kalendarza adwentowego, ale też Mikołajki! Z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował specjalny prezent dla swoich lojalnych graczy. Jak go odebrać?

Mikołajkowy bonus od forBET
Mikołajkowy bonus od forBET

Zacznijmy od tego, że mikołajkowa oferta w części dotyczącej bonusu lojalnościowego skierowana jest do klientów opisywanego bukmachera, którzy w okresie od 5 listopada do 4 grudnia dokonali na swoim koncie obrotu na kwotę co najmniej 100 PLN.

Jeśli jeszcze nie masz konta w forBET i dopiero planujesz je założyć, to niestety akurat ten bonus nie jest dla Ciebie. To jednak nie powód do zmartwień. Jutro też jest dzień i kolejna odsłona kalendarza adwentowego.

Musisz też wiedzieć, że rejestrując konto u legalnego bukmachera, co zajmuje dosłownie parę minut, możesz skorzystać z innych promocji, jak chociażby oferta powitalna. Możesz też wykorzystać kod specjalny.

>> Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Wracając do mikołajkowej okazji. Klienci spełniający wspomniany wcześniej warunek mogą dziś odebrać freebet o wartości 10 PLN. Wystarczy wejść na swoje konto w zakładkę „Bonus”, a następnie „Oczekujące bonusy”. Tam można aktywować przyznaną premię, na co mamy 30 dni.

Tyle samo czasu jest na obrót dodatkowymi środkami zanim będzie możliwa wypłata. Musi być on czterokrotny i zrobiony na kuponach o kursie minimalnym 2,00.

To jeszcze nie wszystko! Opisywany bukmacher ma też specjalną paczkę mikołajkową, którą zdobędzie 10 osób z najwyższymi kursami trafionymi w dniu 6 grudnia. Warunkiem jest postawienie zakładu za minimum 20 PLN i zawarcie na nim zdarzenia „Paczka od forBET” z zakładki „Mikołajki”.

LEGALNY BUKMACHER ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button