Tylko 7 grudnia w Etoto bonus do 200 PLN!

Tylko dziś, w piątek 7 grudnia, u bukmachera Etoto czeka na graczy bonus 50% aż do 200 PLN. Zainteresowany szczegółami?

Tylko 7 grudnia w Etoto bonus do 200 PLN!
Tylko 7 grudnia w Etoto bonus do 200 PLN!

Wspomniana premia jest częścią akcji specjalnej o nazwie „Misja Grudzień”, która przybrała kształt kalendarza adwentowego. Choć nie do końca, bo potrwa ona nie do 24 a aż do 26 grudnia!

W ramach tego wirtualnego kalendarza gracze marki Etoto mogą w tym okresie liczyć codziennie na nowe atrakcje i niespodzianki jak np. freebety, dzięki którym obstawianie staje się przyjemniejsze.

Na 7 grudnia przygotowano jednak coś dla bardziej wymagających graczy. Mowa o bonusie od depozytu w wysokości 50% aż do 200 PLN.

Premia ta jest dostępna dla klientów Etoto, którzy dokonają DZIŚ wpłaty co najmniej 100 PLN na swoje konto bukmacherskie w opisywanej firmie oraz zgodzą się na przyjęcie bonusu.

Zanim wypłata ekstra środków będzie możliwa, niezbędne będzie dokonanie czterokrotnego obrotu kwotą depozytu i przyznanej premii. Jak tego dokonać?

Kupony zaliczane do obrotu muszą spełniać kilka warunków. Kurs łączny nie może być mniejszy niż 2,20 a każde ze zdarzeń musi mieć kurs minimalny 1,30.

Gracz ma dokładnie 30 dni na dokonanie obrotu. Dobrą informacją jest z pewnością to, że można korzystać zarówno z oferty przedmeczowej, jak i zakładów live.

TU OTWORZYSZ KONTO U LEGALNEGO BUKMACHERA – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button