iLotto to nazwa Totolotka przez internet?

Według nieoficjalnych informacji wynika, że Lotto przez internet otrzyma nazwę iLotto. Co dokładnie będzie można znaleźć w ofercie tego portalu?

iLotto to nazwa Totolotka przez internet?
iLotto to nazwa Totolotka przez internet?

Gracze od wielu, wielu miesięcy, a może nawet i lat, czekają na udostępnienie opcji stawiania kuponów Lotto online. Wydawało się mało realne, by taki projekt powstał w najbliższym czasie, ale okazuje się, iż jest wręcz przeciwnie.

Według informacji z dość pewnego źródła, Totolotek przez internet dostępny będzie dla graczy pod nazwą iLotto. Na ten moment domena jest zajęta przez osobę prywatną i nie wiadomo, jaki będzie finał tej sprawy.

Automaty kasynowe online

Co dokładnie będzie można znaleźć na stronie Totalizatora Sportowego? Nie liczcie na to, że będzie tam poker online bądź inne tego typu gry. Prawdopodobnie na początku będzie można jedynie grać w najpopularniejsze produkty Lotto z ogromnymi kumulacjami.

Trudno przewidywać, czy w ofercie iLotto pojawią się zdrapki internetowe oraz nieco nowocześniejsze i bardziej ambitne formy rozrywki. Chyba jeszcze jednak jest za wcześnie by cokolwiek w tej sprawie pisać.

Jeżeli chcielibyście już teraz zagrać na pieniądze, pamiętajcie, że możecie to zrobić w legalnych zakładach bukmacherskich. Obecnie mamy dla was kod promocyjny BETONLINE„, który możecie wpisać przy zakładaniu darmowego konta na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button