Wirtualne Sporty LvBET z bonusem!

Każdy może w okresie świąteczno-noworocznym zagrać kupon w Wirtualnych Sportach LvBET i odebrać 40 PLN bonusu!

Wirtualne Sporty LvBET z bonusem!
Wirtualne Sporty LvBET z bonusem!

Promocja obowiązuje tylko w dniach 24-30 grudnia. Dostępna jest dla każdej osoby, która jest zarejestrowana na oficjalnej stronie bukmachera LvBET i posiada środki na grę na prawdziwe pieniądze.

Bukmacher przyzna premię 40 PLN każdej osobie, która w wyznaczonym czasie postawi kupony na Wirtualne Sporty o łącznej stawce min. 100 PLN. W przypadku tej oferty nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się na zagranie jednego większego zakładu, czy kilkunastu małych!

Do promocji kwalifikują się wyłącznie typy z kursem wynoszącym co najmniej 1.50. LvBET nie określa, na jaki konkretny sport należy stawiać, tak więc wybór w tej kwestii zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

Dział Wirtualne Sporty można znaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera LvBET. Dostępny jest nie tylko w wersji stacjonarnej, ale również mobilnej, przystosowanej do smartfonów i tabletów najnowszej generacji.

Dodatkowe pieniądze przyznane zostaną graczom do dnia 31 grudnia do godziny 17. Na jednym profilu nie można zaksięgować więcej niż jednego prezentu.

Nowi gracze LvBET również mają prawo do skorzystania z tej oferty, ale należy mieć na uwadze, że bonus powitalny zawsze jest nadrzędny w kwestii obrotu!

Podczas rejestracji u bukmachera LvBET można wykorzystać kod bonusowy „BETONLINE„. Wystarczy wpisać go w formularzu przy zakładaniu konta.

Darmowy profil do obstawiania meczów założysz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button