Startują eliminacje EURO 2020 – w STS zakład bez ryzyka!

W czwartek 21 marca w Wiedniu Biało-Czerwoni rozegrają swoje pierwsze spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Oficjalny sponsor reprezentacji Polski, bukmacher STS, przygotował z tej okazji specjalną promocję.

Startują eliminacje EURO 2020 - w STS zakład bez ryzyka!
Startują eliminacje EURO 2020 – w STS zakład bez ryzyka!

Rejestracja konta w STS

Oferta specjalna z okazji meczu Austria – Polska skierowana jest do osób, które w okresie od 20 do 21 marca (do godziny 23:59) zdecydują się założyć swoje internetowe konto bukmacherskie w STS. Tym samym jest to akcja skierowana wyłącznie do nowych klientów. Na stałych graczy tej marki czekają inne promocje, które znajdziesz w zakładce „Bonusy”.

Zainteresowała Cię tytułowa oferta, ale nie masz jeszcze konta online i nie bardzo wiesz jak je założyć? To naprawdę proste. Cały proces sprowadza się do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej marki i wypełnienia formularza z danymi osobowymi.

Zajmuje to nie więcej niż parę minut i jest całkowicie darmowe. Mało tego, wpisując w odpowiednią rubrykę kod promocyjny, możesz zgarnąć darmowy zakład o wyższej wartości niż w ramach standardowej oferty powitalnej. Hasło to: BETONLINE.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE

Zakład bez ryzyka na EURO 2020

Przechodząc do akcji z okazji startu eliminacji UEFA EURO 2020, jej uczestnicy mogą liczyć na zwrot stawki aż do 200 PLN (wkład minus podatek), jeśli ich kupon okaże się przegrany i jednocześnie spełnia warunki promocji.

Jakie to warunki? Jest ich dosłownie kilka, ale warto się z nimi zapoznać, żeby potem nie być zaskoczonym brakiem zwrotu stawki:

  • kupon SOLO lub AKO;
  • zdarzenia z oferty przedmeczowe i live;
  • zakład postawiony z konta depozytowego;
  • rozliczony jako przegrany do godziny 23:59 w dniu 24 marca (niedziela).

Bez względu na to ile uczestnik akcji zagra kuponów, każdemu graczowi w ramach opisywanej oferty specjalnej przysługuje tylko jeden cashback.

Bonus na start

Nowi gracze mogą skorzystać tez z oferty powitalnej bukmachera STS. Mowa konkretnie o bonusie od pierwszej wpłaty. Należna to 100% od depozytu aż do 1 000 PLN.

Promocja na start łączy się z zakładem bez ryzyka, co oznacza, że nowi klienci opisywanej marki nie muszą wybierać, a mogą skorzystać z obu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button