Bonusy na ćwierćfinały Pucharu Polski!

Od wtorku do czwartku rozegrane zostaną trzy ostatnie mecze 1/4 finału rozgrywek Totolotek Pucharu Polski. Tytularny sponsor rozgrywek przygotował dla swoich klientów ofertę specjalną, dzięki której można zgarnąć ekstra premie.

Bonusy na ćwierćfinały Pucharu Polski!

Nawet 90 PLN od Totolotka

Do rozpoczęcia pierwszego z trzech wspomnianych powyżej pojedynków w ramach Totolotek Pucharu Polski (Odra Opole vs Jagiellonia Białystok) zostało już tylko kilkadziesiąt minut, więc przejdźmy do rzeczy bez zbędnych wstępów.

Klienci opisywanego bukmachera od wtorku do czwartku mogą zgarnąć freebety o równowartości nawet 90 PLN. Każdego dnia do zdobycia jest jeden darmowy zakład na maksimum 30 PLN. Jak go zdobyć?

  • należy postawić zakład złożony minimum z 4 spotkań rozgrywanych we wtorek (12.03) i/lub w środę (13.03) i/lub w czwartek (14.03.);
  • na kuponie musi minimum jedno zdarzenie musi dotyczyć 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski;
  • minimalny każdego z nich musi być wyższy niż 1,05;
  • promo nie dotyczy zakładów systemowych.

Uczestnikowi akcji, który spełni powyższe warunki przysługuje darmowy zakład o równowartości 50% wniesionej stawki do kwoty 30 PLN maksimum. Minimalna premia to z kolei 1 PLN za zakład zawarty za 2 PLN.

Oferta powitalna Totolotka

Aby wziąć udział w opisywanej akcji należy posiadać internetowe konto bukmacherskie u legalnego bukmachera Totolotek, które można zarejestrować w każdej chwili bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo.

Na nowych klientów czeka pakiet powitalny, w ramach którego można zgarnąć dodatkowe środki na zakłady sportowe. Mowa o bonusie od pierwszego depozytu (100% do 1 000 PLN) i freebecie (20 PLN).


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button