Kod vouchera STS na 40 PLN. Jak odebrać?

Gracze bukmachera STS mogą wykorzystać specjalny kod vouchera, który uprawnia do odebrania 40 PLN na obstawianie. Poznaj szczegóły na ten temat już teraz!

Kod vouchera STS na 40 PLN. Jak odebrać?
Kod vouchera STS na 40 PLN. Jak odebrać?

STS kod na bonus. Co wpisać?

Aktualny kod vouchera STS nie jest łatwo odnaleźć w sieci, ale raz na jakiś czas bukmacher organizuje specjalną promocję, która znacznie to ułatwia. Właśnie tak jest w przypadku oferty dostępnej tylko do końca dzisiejszego dnia, czyli 24 lutego 2019!

Jeżeli chcesz odebrać voucher STS o wartości 40 PLN, musisz jedynie zainstalować aplikację mobilną do obstawiania meczów, a następnie zaakceptować bonus.

Kod vouchera STS na 40 PLN. Jak odebrać?
Kod vouchera STS na 40 PLN. Jak odebrać?

Uwaga! Bonus w wysokości 40 PLN może być odebrany tylko przez osoby, które jeszcze nie korzystały z aplikacji mobilnej STS, jednak posiadają już konto gracza!

Bonus za darmo dla każdego!

STS bonus jest dostępny tylko raz dla jednego konta. Nie ma możliwości, by odebrać go na tradycyjnej stronie internetowej albo w jej mobilnej odsłonie. Liczy się jedynie aplikacja na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

Nie masz jeszcze konta w STS? Zobacz, jak wiele możesz otrzymać już na dobry początek. W chwili obecnej bonus powitalny to:

  • 27 PLN bez depozytu po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE”
  • Nawet 1000 PLN za wpłatę środków na obstawianie meczów i innych wydarzeń sportowych!

Nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z bukmacherką? To również żaden problem, bo w naszym portalu znajdziesz wiele informacji na jej temat. Mamy też poradnik pokazujący, jak postawić kupon w STS przez internet!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button