Rejestracja w STS. Kod promocyjny na bonus 29 PLN

W trakcie rejestracji u legalnego bukmachera STS możesz wykorzystać kod promocyjny na bonus 29 PLN. Poznaj szczegóły na ten temat już teraz!

Rejestracja w STS. Kod promocyjny na bonus 27 PLN
Rejestracja w STS. Kod promocyjny na bonus 27 PLN

STS obstawianie za darmo

Dlaczego bukmacher STS jest tak popularny? Po pierwsze, oferuje dobrą promocję na start. Po drugie, możliwe jest u niego obstawianie meczów bez dowodu osobistego. Znajdziecie w nim też dobre kursy i mecze online za darmo!

Każdy nowy gracz STS-u może otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Jak dokładnie to działa? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a wszystko, czego się od ciebie wymaga, to podanie kodu promocyjnego!

sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!
sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!

W chwili obecnej przy rejestracji działa kod „BETONLINE„. W jaki sposób go wpisać, by został aktywowany i dał nam 29 PLN za darmo na obstawianie? Wszystko znajdziecie w przygotowanym przez nas poradniku video:

Granie w STS przez internet

To jeszcze nie wszystko, bowiem zapisując się do STS nasze konto może zostać doładowane nawet kwotą rzędu 1000 PLN. W tym celu należy dokonać wpłaty na nowo założony profil – im więcej wpłacimy, tym więcej zyskamy.

Kiedy będziesz miał już formalności za sobą, będziesz mógł sprawdzić w praktyce, jak postawić kupon w STS. Na naszej stronie znajdziesz też poradniki, jak skuteczniej typować i co robić, by w miarę regularnie zarabiać!

Uwaga! W sieci jest dużo informacji na temat firm bukmacherskich z zagranicy. Takie portale zazwyczaj nie posiadają licencji na przyjmowanie zakładów w Polsce, a co za tym idzie – prowadzą nielegalną działalność!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button