Oferta specjalna na Ligę Mistrzów i kod promocyjny w Fortunie!

Szukasz promocji na środowe mecze Ligi Mistrzów UEFA? Dobrze trafiłeś, bo w tym tekście opisujemy jedną z nich.

Oferta specjalna na Ligę Mistrzów i kod promocyjny w Fortunie!
Oferta specjalna na Ligę Mistrzów i kod promocyjny w Fortunie!

„Godzina dla Mistrzów” to nazwa akcji specjalnej legalnego bukmachera Fortuna, która obowiązuje przez cały sezon Ligi Mistrzów UEFA aż do odwołania. Ale tylko w dni meczowe, czyli na przykład dziś, w środę 20 lutego, kiedy rozegrane zostaną dwa spotkania 1/8 finału tych rozgrywek!

Zanim przejdziemy do szczegółów opisywanej oferty na UEFA Champions League, warto od razu zaznaczyć, że mogą z niej skorzystać wyłącznie zarejestrowani klienci firmy bukmacherskiej Fortuna. Nie masz jeszcze swojego iKonta?

Nic straconego! Możesz otworzyć je w każdej chwili bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo. Formularz znajdziesz na stronie internetowej marki, a podczas jego wypełniania możesz wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny.

Freebet od bukmachera Fortuna, Kod: BETONLINE

Wracając do tytułowej promocji, w jej ramach można zyskać aż +14% do wygranych kuponów, co oznacza tyle, że gracz po prostu nie odczuje w swojej kieszeni skutków podatku od zakładów wzajemnych. Stanie się tak tylko po spełnieniu kilku warunków. Oto one:

  • kupon AKO lub MAXIKOMBI;
  • minimum trzy zdarzenia z piłkarskiej oferty przedmeczowej;
  • stawka minimalna kuponu 20 PLN
  • należy dodać bonus kursowy Happy Hours (1,14)

WAŻNE! Akcje takie jak „Happy Hours” mają to do siebie, że są dostępne dla użytkowników w ściśle określonym czasie. W tym wypadku jest podobnie. Promocja obejmuje kupony postawione tylko pomiędzy godziną 17:00 a 18:00 w dni meczowe piłkarskiej Ligi Mistrzów, czyli m.in. dziś.

Istotną informacją wydaje się również to, że wszystkie zakłady spełniające kryteria będą objęte premią +14%, a nie tylko jeden z nich, jak to bywa w przypadku innych ofert specjalnych czy bonusów bukmacherskich.

Jeśli jeszcze nie masz swojego iKonta w Fortunie, a zamierzasz je otworzyć, to powinieneś wiedzieć, że na nowych klientów czeka też oferta powitalna. Obecnie składa się ona z kilku elementów. Są to:

  • pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN
  • bonus bez depozytu 20 PLN
  • bonus od depozytu aż do 1 000 PLN

Na oficjalnej stronie internetowej bukmachera znajdziesz również inne okazjonalne promocje, które pojawiają się regularnie z okazji najważniejszych wydarzeń sportowych. Te najbliższe powinny dotyczyć Mistrzostw Świata w skokach narciarskich, które startują w piątek 22 lutego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button