Jak odebrać bonus bez depozytu w Etoto?

Nowo zarejestrowani gracze Etoto mogą odebrać bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Dzięki nam dowiesz się dokładnie, jak to się odbywa!

Jak odebrać bonus bez depozytu w Etoto?
Jak odebrać bonus bez depozytu w Etoto?

Etoto bonus bez depozytu

Aby odebrać premię bez depozytu, jak wskazuje na to sama jej nazwa, nie musisz przelewać żadnych pieniędzy na konto bukmacherskie. W przypadku promocji Etoto bonus 20 zł wymagane jest tylko zarejestrowanie się oraz weryfikacja danych podanych w formularzu.

Jeżeli wszystko odbędzie się bez żadnych problemów, już po kilku minutach od wizyty na stronie bukmachera będziesz mógł wykorzystać freebet 20 PLN na wybrane przez siebie wydarzenie!

Etoto w swojej najnowszej promocji nie tylko daje 20 PLN na start bez wpłaty, ale także pozwala na zgarnięcie dwóch prezentów za depozyty. Pierwszy z nich to 200% do 100 PLN, natomiast drugi – 100% do 900 PLN!

Bonus powitalny bez wpłaty

Jeżeli przy wpłacie numer dwa zdeponujesz co najmniej 40 PLN, będziesz mógł liczyć na dodatkową nagrodę w postaci 20 PLN w formie Darmowego Zakładu.

Mimo że konto tymczasowe nie jest tu dostępne, proces zakładania konta trwa bardzo szybko. Warto przy tym dodać, że w chwili obecnej Etoto jest jednym z nielicznych portali, które mają dla graczy premię bez potrzeby wpłacania własnych pieniędzy!

Interesuje cię zdanie innych? Przeczytaj Etoto opinie na rok 2019 oraz zajrzyj na pozostałe newsy na naszej stronie, w których informujemy o wszystkim, co istotne!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button