Na czym polega konto tymczasowe STS?

Czym jest konto tymczasowe STS? Czy każdy może je założyć i jakie wiążą się z nim ograniczenia? Poznaj odpowiedzi na te oraz inne ważne pytania!

Na czym polega konto tymczasowe STS?
Na czym polega konto tymczasowe STS?

Weryfikacja u bukmachera

Każda osoba, która chce grać u legalnego bukmachera w Polsce, musi przejść proces weryfikacji danych. Zazwyczaj sprowadza się to najpierw do podania informacji na swój temat, a później przesłania dokumentu tożsamości, który je potwierdzi.

Nie ma co ukrywać, że nie jest to ułatwienie i niektórzy właśnie przez to długo zwlekają z rozpoczęciem obstawiania przez internet.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

STS bez weryfikacji – jak to dokładnie działa?

Konto tymczasowe STS to propozycja dla tych, którzy chcieliby od razu po wypełnieniu formularza rejestracyjnego postawić zakład online. Mówi się, że jest to tak po prostu profil bez weryfikacji, chociaż nie jest to do końca prawda.

Zakładając tymczasowy profil gracza w STS podajemy bardzo podstawowe dane na swój temat. Owszem, grę da się rozpocząć bardzo szybko, ale prędzej czy później i tak do weryfikacji dojdzie. Jakby tego było mało, z takiego konta nie można wypłacać pieniędzy, a jedynie je deponować i to również w ograniczonej ilości.

Podobnie jak w przypadku Totalbet, również w STS dopiero po sprawdzeniu prawidłowości podanych przez nas danych można odebrać bonus powitalny oraz korzystać z innych podobnych promocji.

Jeżeli chcecie szybko obstawić jakiś mecz live, to zdecydowanie jest to propozycja dla was. Nie liczcie jednak na to, że za pomocą konta tymczasowego uda wam się złamać prawo czy wykorzystać go do innych niecnych celów!

STS konto bez dowodu
STS konto bez dowodu

Legalny bukmacher bez dowodu. Tak, to możliwe!

Wydawać by się mogło, że żaden legalny bukmacher nie może pozwolić sobie na przyjmowanie zakładów od kogoś, kto wcześniej nie pokazał swojego dowodu tożsamości. W dzisiejszych czasach tak nie jest i przykład strony www.STS.pl pokazuje to najlepiej.

Jeżeli chcemy grać u bukmachera STS, wystarczy, że wypełnimy krotki formularz rejestracyjny. Podajemy w nim tylko kilka najbardziej podstawowych danych, wśród których jest także kod promocyjny „BETONLINE” pozwalający na odebranie 29 PLN bez depozytu.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowany został poradnik wideo, na którym dokładnie widać, jak wygląda rejestrowanie profilu na www.STS.pl. To najlepszy dowód na to, iż rzeczywiście nie ma tutaj potrzeby weryfikowania danych poprzez przysyłanie skanu dokumentów.

Czy konto tymczasowe działa bez ograniczeń?

STS konto tymczasowe to propozycja, z której można, ale nie trzeba, korzystać. Pozwala na granie bez dowodu, ale nie ma co ukrywać, iż wiąże się też z pewnymi ograniczeniami. Najważniejsze – nie można z niego wypłacać pieniędzy. Dopiero po przekazaniu niezbędnych dokumentów można ubiegać się o otrzymanie wygranych na konto bankowe.

Bukmacher STS bez dowodu nie działa też cały czas. Na weryfikację jest miesiąc czasu. Jeżeli po tym terminie nic nie zrobimy w kierunku przysłania dowodu czy paszportu, nie będziemy mogli postawić kuponu, korzystać z promocji (w tym tych bez depozytu) i innych. Mówiąc wprost – zostaniemy całkowicie odcięci od bukmacherskiego świata.

Gracze pytają: warto obstawiać w STS bez dowodu?

Tutaj zakłada się konto w STS
Tutaj zakłada się konto w STS

Nie tylko początkujący zastanawiają się, czy warto grać w STS bez dowodu. Z jednej strony jest to wygodne rozwiązanie, ale z drugiej – ma pewne minusy. Jak to jest z tym w rzeczywistości? Sprawdzamy opinie znalezione w sieci, które obrazują całą sprawę. Oto najciekawsze z nich:

„Pierwszy raz zdarzyło mi się korzystać z konta tymczasowego. Wiadomo, że jest to rozwiązanie chwilowe, ale bardzo przydatne, gdy akurat nie mamy ze sobą dowodu. Na pewno warto polecić!”

Wszystko odbyło się bezproblemowo. Mogłem zagrać kupon dosłownie chwilę po tym, jak aktywowałem profil. Pełen profesjonalizm ze strony STS – za takie projekty należą się brawa!

Jeżeli nie wiecie, jakiego bukmachera wybrać – konto tymczasowe! STS odwalił tutaj kawał dobrej roboty. Uważam, że to jedna z lepszych opcji na rynku – gramy ile chcemy, a przy tym formalności możemy zostawić na później. Obstawianie od razu staje się wygodniejsze.

To chyba jedna z tych opcji, na które wielu bardzo długo czekało. Konto tymczasowe to świetne rozwiązanie w zasadzie dla każdego – i dla początkującego, i dla tego, który chce grać, ale biurokracji unika jak ognia :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button