TOTALbet z promocją na finały Australian Open!

Jesteś fanem tenisa i już nie możesz doczekać się weekendowych finałów pierwszego turnieju Wielkiego Szlema 2019? TOTALbet przygotował ofertę specjalną, która może Cię zainteresować!

TOTALbet z promocją na finały Australian Open!

Otóż wspomniany na wstępie bukmacher online oferuje bonus w wysokości 50 PLN, który może zgarnąć każdy klient marki, który zdecyduje się w ten weekend, a więc w dniach 25-27 stycznia 2019, postawić zakłady na Australian Open.

Oczywiście trzeba spełnić jeszcze szczegółowe warunki tenisowej promocji. Jest ich kilka, więc najprościej będzie je po prostu wymienić. Oto one:

  • należy postawić dwa nieidentyczne kupony SOLO lub AKO z salda głównego (PREMATCH lub LIVE) z zakładami na finały Australian Open (Singiel lub Debel)
  • minimalna stawka każdego zakładu to 50 PLN
  • kurs minimalny każdego kuponu to 2,00
  • po zagraniu kwalifikujących się kuponów najpóźniej do 28 stycznia (godzina 23:59) należy wysłać maila z prośbą o przyznanie bonusu

WAŻNE! Każdy uczestnik opisywanej akcji może skorzystać tylko z jednego bonusu z okazji finałów Australian Open 2019, nawet jeśli zagra cztery, sześć czy nawet dziesięć kuponów spełniających powyższe wymogi.

Swoiste premie zostaną zaksięgowane na kontach graczy w przeciągu 48 godzin od zakończenia promocji „Bonus Wielkiego Szlema”. Ich wypłata na konto bankowe będzie jednak możliwa dopiero po spełnieniu warunków.

Przeniesienie dodatkowych środków na saldo główne nastąpi po dokonaniu trzykrotnego obrotu w zakładach sportowych. Kupony zaliczane do obrotu muszą składać się z minimum trzech zdarzeń (kurs min. 1,20 każde) i mieć kurs minimalny 2,00.

Co oczywiste, w opisywanej akcji specjalnej udział mogą wziąć wyłącznie klienci marki TOTALbet. Nie masz jeszcze konta? Założysz je na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Każdy nowy klient może liczyć na dodatkowe korzyści, płynące z pakietu powitalnego, który składa się z bonusu od pierwszego depozytu i darmowego zakładu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button