Urodzinowy prezent od forBET!

Masz w najbliższym czasie urodziny? Jeśli jesteś klientem legalnego bukmachera forBET, to czeka Cię z tej okazji miła niespodzianka.

Urodzinowa niespodzianka od forBET!
Urodzinowa niespodzianka od forBET!

Wspomniana na wstępie marka przygotowała dla swoich graczy miłą niespodziankę. Darmowy bonus z okazji urodzin. To rzadkość na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Kto i jak może skorzystać z tej oferty specjalnej? Jest ona skierowana do klientów forBET, którzy zarejestrowali swoje konto bukmacherskie w oficjalnym serwisie internetowym.

Nie masz jeszcze internetowego konta bukmacherskiego? Nic straconego! Możesz otworzyć je w każdej chwili, bez wychodzenia z domu i zupełnie bezpłatnie. Mało tego, jeśli skorzystasz z kodu promocyjnego, to zyskasz więcej niż osoby, które zdecydują się na standardową ofertę powitalną.

>>> Ekskluzywny kod promocyjny forBET: BETONLINE <<<

Wracając do bonusu urodzinowego, mogą na niego liczyć osoby, które były aktywne na przestrzeni trzech miesięcy poprzedzających dzień urodzin tzn. wpłaciły minimum 100 PLN i postawiły za tę kwotę zakłady.

To wystarczy, żeby w dniu urodzin zgarnąć dodatkowe środki na grę. Mowa o 20 PLN, które trzeba postawić dwukrotnie po kursie minimalnym 2,00 zanim będzie możliwa ich wypłata na konto bankowe.

Masz urodziny w weekend? Będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość. Marka forBET księguje bonusy od poniedziałku do piątku.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button