Bonus za obstawianie na żywo w Fortunie!

Jesteś fanem zakładów live i szukasz specjalnej promocji? Dobrze trafiłeś. Z tego tekstu dowiesz się jak zgarnąć premię od legalnego bukmachera Fortuna.

Bonus za obstawianie na żywo w Fortunie!
Bonus za obstawianie na żywo w Fortunie!

Tytułowa promocja obowiązuje tylko przez dwa najbliższe dni, w sobotę 19 i w niedzielę 20 stycznia. Mogą z niej skorzystać wyłącznie klienci opisywanej marki, którzy posiadają swoje iKonto.

Nie posiadasz jeszcze internetowego konta bukmacherskiego w Fortunie, ale chciałbyś je założyć? Nic prostszego, wystarczy, że odwiedzisz oficjalny portal marki i wypełnisz formularz.

W trakcie procesu rejestracji możesz wykorzystać, jeśli tylko masz na to ochotę, ekskluzywny kod promocyjny. Wystarczy, że w odpowiednią rubrykę wpiszesz hasło: BETONLINE.

Jeszcze prostsze od założenia konta jest zgarnięcie bonusu za zakłady na żywo. Wystarczy we wskazanym terminie postawić kupon live SOLO, AKO lub MAXIKOMBI za minimum 20 PLN

WAŻNE! Zakład taki musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie z oferty na Puchar Świata w skokach narciarskich, które zagościły w tym tygodniu na Wielkiej Krokwi w Zakopanem.

To w zasadzie wszystko. Bonus na kontach uprawnionych graczy pojawi się automatycznie, dokładnie w poniedziałek 21 stycznia.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button