Darmowy zakład dla fanów siatkówki w Totolotku!

Tylko w środę 16 stycznia u legalnego bukmacher Totolotek można zgarnąć freebet za obstawianie siatkówki. Jak to zrobić? Tłumaczymy krok po kroku.

Darmowy zakład dla fanów siatkówki w Totolotku!
Darmowy zakład dla fanów siatkówki w Totolotku!

Po pierwsze i najważniejsze, dzisiejsza akcja specjalna skierowana jest tylko i wyłącznie do klientów Totolotka, więc jeśli chcesz skorzystać z promocji, a jeszcze nie posiadasz swojego konta, to musisz je otworzyć.

Nie jest to trudne i czasochłonne. Formularz rejestracji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej marki, a jego wypełnienie zajmuje kilka chwil. Konto jest oczywiście darmowe.

Po drugie, należy postawić zakład prosty na mecz Ligi Mistrzów siatkarzy za minimum 50 PLN. Jest też wymagane kurs minimalny, ale bardzo niski, bo tylko 1,50.

Po trzecie, kupon musi zostać postawiony dzisiaj, a więc w środę 16 stycznia, bo jest to jednodniowa promocja okazjonalna, która nie będzie dostępna w kolejnych dniach.

To w zasadzie wszystko, co należy zrobić, żeby otrzymać freebet o wartości 20 PLN, który musi zostać wykorzystany na zakłady sportowe. Darmowy zakład musi zawierać co najmniej jeden typ z kursem 1,50.

WAŻNE! Bez względu na to ile gracz postawi kuponów spełniających warunki siatkarskiej akcji, bonus otrzyma tylko za pierwszy z nich, co wynika z regulaminu.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button