TOTALbet z ofertą specjalną na poniedziałkowy mecz Premier League!

Jeszcze tylko dziś klienci legalnego bukmachera TOTALbet mogą skorzystać z cashbacku na zmagania w angielskiej ekstraklasie. Kto i jak może to zrobić?

TOTALbet z ofertą specjalną na poniedziałkowy mecz Premier League!
TOTALbet z ofertą specjalną na poniedziałkowy mecz Premier League!

Opisywana akcja promocyjna dotyczyła całej kolejki Premier League, co oznacza, że jej ostatni dzień wypada właśnie dzisiaj tzn. w poniedziałek 4 lutego, kiedy to rozegrany zostanie mecz West Ham United z Liverpoolem FC (godzina 21:00), podczas którego Łukasz Fabiański postara się powstrzymać niezwykłe trio The Reds Salah-Mane-Firmino.

Kto może wziąć udział w promo „CASHBACK PREMIER LEAGUE 200 ZŁ”? Tylko zarejestrowani klienci marki TOTALbet. Nie masz jeszcze swojego konta? Pamiętaj, że możesz je otworzyć w każdej chwili. Online i całkowicie za darmo. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową bukmachera.

Co dalej? Należy postawić zakład na mecz Premier League o kursie minimalnym 2,00. Jeśli ten okaże się przegrany, to TOTALbet zwróci połowę stawki za taki kupon, maksymalnie do kwoty 200 PLN. Przy czym zwrotem objęte będzie tylko pierwszy zakład spełniający warunki akcji i postawiony za minimum 50 PLN.

Cashback za nietrafiony zakładu doliczony zostanie do salda bonusowego gracza w przeciągu 48 godzin od daty zakończenia promocji. Wypłata zwrotu na konto bankowe będzie możliwa po dokonaniu trzykrotnego obrotu.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że na nowo zarejestrowanych klientów TOTALbet czeka pakiet powitalny, w skład którego wchodzą freebet 25 PLN i bonus 100% do 500 PLN, przyznawany za pierwszy depozyt.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button