Jak postawić kupon na stronie STS?

Obstawianie meczów na stronie internetowej STS jest znacznie wygodniejsze od typowania w tradycyjnej formie. Obejrzyj przygotowany poradnik wideo i dowiedz się szczegółów!

Jak postawić kupon na stronie STS?
Jak postawić kupon na stronie STS?

Obstawianie STS online

Granie w STS przez internet jest coraz popularniejsze. Nie tylko młodzi, ale także ci nieco starsi typerzy przekonują się, iż zakłady bukmacherskie online są bardzo wygodne i pozwalają na zdobycie znacznie większych wygranych dzięki promocjom, bonusom i tym podobnym.

Bez względu na to czy masz już konto w STS online, czy dopiero je założysz, proces stawiania kuponu wygląda dokładnie tak samo. Co bardzo ważne – grać można o każdej porze dnia i nocy, a na start otrzymuje się 27 PLN bez depozytu i nawet 1000 PLN za wpłatę na konto!

Przygotowaliśmy dla was poradnik, który w przystępny dla każdego sposób pokazuje, jak postawić kupon na stronie STS. Jak zapewne się za chwilę przekonacie, wszystko jest nieskomplikowane, dzięki czemu typować na swoich faworytów mogą i nowicjusze, i stare wygi.

ZOBACZ PORADNIK, jak zagrać kupon w STS przez internet:

W ofercie internetowej bukmachera STS znajdziecie ogromy wybór zakładów począwszy od najpopularniejszych dyscyplin sportowych, a kończąc na kategoriach, którymi mało kto się interesuje.

STS w internecie

Poza zakładami pre-match w STS grać można także LIVE oraz bawić się w obstawianie tak zwanych Wirtualnych Sportów. Wszystko dostępne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu!

Jeżeli chcesz zarejestrować się w STS, pamiętaj, że specjalny bonus powitalny z premią za darmo dostępny jest tylko po wpisaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button