Liga Mistrzów z cashbackiem od TOTALbet!

Wtorek i środa (12-13 lutego) na piłkarskich boiskach Starego Kontynentu upłyną pod znakiem rywalizacji w 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. W TOTALbet z tej okazji przygotowano specjalną promocję.

Liga Mistrzów z cashbackiem od TOTALbet!
Liga Mistrzów z cashbackiem od TOTALbet!

Oferta zakłada zwrot połowy stawki do kwoty 100 PLN, jeśli kupon postawiony na mecze piłkarskiej Champions League okaże się przegrany. By tak się stało należy jednak spełnić kilka warunków. Przedstawiają się one tak:

  • zakład SOLO lub AKO z salda głównego (przedmeczowy lub na żywo);
  • zdarzenia wyłącznie z oferty na mecze Ligi Mistrzów;
  • minimalna stawka kuponu to 50 PLN;
  • minimalny kurs kuponu to 2.00;
  • z promocji wyłączone są zakłady specjalne tj. Total Boost.

Każdy uczestnik akcji może otrzymać zwrot 50% do 100 PLN tylko jeden raz. Przyznane środki zostaną zaksięgowane na koncie bonusowym, a ich wypłata będzie możliwa dopiero po dokonaniu obrotu.

Wymagany obrót na zakładach sportowych to trzykrotność otrzymanego cashbacku. Zakłady zaliczane do niego muszą składać się z minimum trzech zdarzeń (kurs 1,20+) i mieć łączny kurs minimalny 2,00.

Z opisanej powyżej oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby zarejestrowane w TOTALbet, co można zrobić na oficjalnej stronie internetowej marki w każdej chwili, dosłownie w parę minut.

Na nowych graczy czeka nie tylko cashback na Ligę Mistrzów, ale też pakiet powitalny, w skład którego wchodzą freebet 25 PLN i bonus od pierwszego depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button