Wirtualne Sporty w ofercie legalnego bukmachera BetClic? Sprawdzamy obstawianie online na tej stronie internetowej! Dowiedz się więcej już teraz!

BetClic Wirtualne Sporty. Obstawianie online
BetClic Wirtualne Sporty. Obstawianie online

BetClic mecze wirtualne

Wirtualne Sporty BetClic to dość świeży temat, gdyż sam bukmacher w legalnej formie wystartował w naszym kraju dopiero w lipcu 2019 roku. Mimo że licencja BetClic jest aktywna od dłuższego czasu, dopiero od niedawna możemy korzystać z oferty tej marki.

Wirtualne mecze cieszą się dużym zainteresowaniem polskich graczy, ale – niestety – na ten moment nie mamy dobrych wiadomości, jeśli chodzi o tę kwestię w BetClic. Przy starcie tego buka nie było w ofercie Virtual Sports i nie wiadomo, kiedy mogłoby się to zmienić.

sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!
sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!

Piłka nożna, wyścigi koni, psów i inne – to tylko niektóre propozycje, które mogłoby znaleźć się w ofercie BetClic Polska w zakładce z Wirtualnymi Sportami. Póki co, są to jednak tylko spekulacje.

Wirtualne Sporty na BetClic.pl

Nie wiadomo, kiedy marka BetClic zdecyduje się na to, by uruchomić Wirtualne Sporty w ofercie. Może to nastąpić za miesiąc, pół roku, a nawet wcale.

Mecze na żywo BetClic czy sam bonus powitalny do tej pory nie zawiodły graczy. Gdyby Virtuale także pojawiły się u niego w ofercie, jesteśmy przekonani, że zrobiłyby sporo zamieszania w branży!

Nie masz jeszcze konta bukmacherskiego? Przypominamy, że dostępny jest na stronie BetClic promo code, czyli słowo bonusowe, które można wpisać jedynie przy rejestracji!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.