Betclic na polskim rynku. Jedno kliknięcie i zakład gotowy – początki Betclic w Polsce

Sport w XXI wieku przechodzi swój renesans. Są to złote czasy dla zawodników oraz fanów. Co więcej, wszechobecny postęp technologiczny zagościł również do sektora usług, stricte związanego ze sportem. Kibice dzięki rozwojowi internetu i portali społecznościowych mogą śledzić swoich ulubionych piłkarzy oraz kluby, które reprezentują. Istnieje możliwość pogłębienia swojej więzi z ulubionym zespołem poprzez pewnego rodzaju zabawę, która może także zagwarantować dodatkowy przypływ gotówki. Mowa tutaj o zakładach bukmacherskich i ofertach, które proponują swoim użytkownikom. 

Betclic na polskim rynku. Jedno kliknięcie i zakład gotowy - początki Betclic w Polsce
Betclic na polskim rynku. Jedno kliknięcie i zakład gotowy – początki Betclic w Polsce

Jedno kliknięcie i zakład gotowy – początki Betclic w Polsce

Zakłady bukmacherskie na www.Betclic.pl istnieją już od 2005 roku. Od tego czasu bukmacher zdołał sobie wypracować bardzo dobrą renomę na arenie międzynarodowej. Nie powinno więc dziwić, że Betclic jest jednym z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich w Europie. Pomimo długoletnich działań na Starym Kontynencie, bukmacher zarejestrował swoją działalność w Polsce dopiero 26 września 2018 roku, kiedy otrzymał zgodę na funkcjonowanie od Ministerstwa Finansów. Jednak pierwsze legalne zakłady zostały zarejestrowane dopiero w lipcu tego roku.

Ciekawostką jest, że Betclic działał w Polsce przed otrzymaniem urzędowej zgody. Jednak po wejściu w życie restrykcyjnej ustawy, odnośnie gier hazardowych bukmacher musiał wycofać swoją działalność z polskiego rynku. Co więcej, w tym czasie jego domena trafiła do rządowego spisu domen hazardowych. Aktualnie po uzyskaniu licencji na funkcjonowanie w Polsce bukmacher zarejestrował swoją firmę, jako www.Betclic.pl, czyli tak samo jak w poprzednich latach. Tym razem jednak konsorcjum działa całkowicie legalnie. 

STS bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – bonus bez depozytu na legalny poker online

Czym Betclic przyciąga nowych klientów?

Przeglądając ofertę Betclic na pierwszy rzut oka rzuca się możliwość zawierania zakładów niemal z każdej dyscypliny sportowej. Aktualnie w ofercie figuruje ponad 40 różnych sportów. Co więcej, bukmacher twierdzi, że nie jest to finalny wygląd oferty. W planach jest stopniowe powiększanie listy, z której użytkownicy mogą wybierać dyscypliny, które chcą obstawiać. Oczywiście najwięcej możliwości zawierania zakładów dotyczy piłki nożnej. Ten stan rzeczy nie powinien dziwić, ponieważ jest to najbardziej popularny sport na świecie.

Na tej płaszczyźnie Betclic oferuje mniej więcej po cztery poziomy rozgrywkowe w ligach, które są uznawane za najlepsze pod względem sportowym; tzw. top 5. Z futbolem łączy się kolejna oferta sztandarowa zakładów bukmacherskich, która jest połączeniem tradycji z nowoczesnością i idealnie wpisuje się w model funkcjonowania Betclic. 

Betclic bonusy bukmacherskie
Betclic bonusy bukmacherskie

Wirtualna rozgrywka na życzenie 

W ostatnich latach nastąpiła prawdziwa rewolucja na polu zawierania zakładów bukmacherskich. Pojawienie się tzw. wirtualnych sportów przypadło do gustów klientom bukmacherów. Polska, ze względu na początki działalności Betclic na rynku, wciąż czeka na wprowadzenie przez niego oferty na wirtualne sporty, ale za to można już zawierać zakłady na rozgrywki e-sportowe, co w dobie szybkiego rozwoju tej branży przyciąga zainteresowanie wielu graczy. 

To co gracze lubią najbardziej – bonusy Betclic 

Czynnikiem, który przyciąga do zarejestrowania się na stronie internetowej Betclic jest tzw. bonus powitalny. Swego rodzaju gratyfikacja wejścia do rodziny bukmachera. Sztandarowym dodatkiem jest zakład bez ryzyka do kwoty 500 zł. Gwarantuje on, że jeśli zagrany przez klienta kupon okaże się nietrafiony to Betclic zwróci mu zagrane pieniądze. W internecie można znaleźć specjalne kody, określane, jako kody promocyjne Betclic.

Powodują one, że bonus startowy jest jeszcze korzystniejszy, np. cashback do 550 zł (trzeba wpisać Betclic kod KOD550) Co, więcej w ramach oferty można skorzystać z Bonus Boost, który to podnosi kurs na najważniejszym zdarzeniu na kuponie. Istnieje również bonus Multi +, który odpowiada za podniesienie do 50 % ewentualnej wygranej. 

Uwaga! Bonus Betclic Polska dostępny jest tylko w sytuacji, gdy przy rejestracji na www.Betclic.pl podamy kod promocyjny KOD550!

Betclic jaki kod promocyjny wpisać?
Betclic jaki kod promocyjny wpisać?

Co jeszcze wpływa na pozytywne opinie o Betclic?

Na dobrą opinię Betclic wśród jego użytkowników z pewnością wpływa możliwość pobrania aplikacji mobilnej bukmachera. Ułatwia ona zawieranie zakładów i powoduje, że użytkownik może w każdej chwili zagrać swój kupon. Co więcej, na pochwałę zasługuje obsługa klienta, o którą starannie zadbał Betclic. Od razu po zalogowaniu się na swoje konto można skontaktować się z biurem obsługi klienta, które w ekspresowym tempie rozwiązuje zaistniałe problemy.

Powrót Betclic do Polski jest jednym z najważniejszych wydarzeń 2019 roku w świecie krajowej bukmacherki. Prawdą jest, że ze względu na krótki czas funkcjonowania na rynku, bukmacher nie zdążył dopiąć swojej oferty do końca. Jednak firma robi wszystko, aby jak najszybciej stać się najlepszym zakładem bukmacherskim w Polsce. Należy zauważyć, że Betclic, wracając do Polski zadbał również o budowę dobrej marki. Logo bukmachera można zaobserwować na koszulkach kilku klubów PKO BP Ekstraklasy. Oprócz Lechii Gdańsk Betclic jest również oficjalnym sponsorem Piasta Gliwice; aktualnego mistrza kraju.

Co więcej, firma sponsoruje także Reprezentację Polski w piłce siatkowej mężczyzn, która w 2018 roku obroniła tytuł najlepszej drużyny globu. Taka współpraca z całą pewnością zagwarantuje Betclic doskonałą reklamę i spowoduje, że liczba klientów będzie się systematycznie zwiększać. 


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button