Bonusy do 3 000 PLN w konkursie STS z okazji Australian Open 2020!

W nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego wystartował pierwszy turniej wielkoszlemowy w 2020 roku, Australian Open. Z tej okazji legalny bukmacher STS zorganizował konkurs dla swoich graczy. W puli nagród równowartość 15 000 PLN!

Bonusy do 3 000 PLN w konkursie STS z okazji Australian Open!

Bonusy od STS dna najlepszych typerów AO 2020

W ramach tytułowej akcji zwycięzca Typera Australian Open 2020 może zgarnąć bonus o równowartości 3 000 PLN, ale pula nagród wynosząca 15 000 PLN zostanie podzielona pomiędzy aż 100 graczy. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w tym wyścigu?

Po pierwsze, należy zarejestrować się w serwisie online legalnego bukmachera STS, co można zrobić wypełniając formularz na portalu marki, co zajmuje kilka minut i nie jest specjalnie skomplikowane. Ważne, żeby mieć ukończone 18 lat.

Po spełnieniu tego wymogu należy zalogować się na internetowe konto bukmacherskie i zapisać się do konkursu poprzez kliknięcie „WEŹ UDZIAŁ” na podstronie zdarzenia.

sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!
sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!

Akcja trwa od 20 stycznia do 2 lutego i w tym właśnie czasie można zbierać punkty rankingowe, które naliczane są za każdy kupon online postawiony, co najmniej za 5 PLN. Pod warunkiem, że ten zawiera zdarzenia z oferty na Australian Open 2020.

WAŻNE! Za każdy trafiony kupon z kursem minimalnym 1.50 gracz otrzyma liczbę punktów równą sumie: stawka x 0,88 x kurs. Za przegrany kupon organizator konkursu dopisze konta sumę punktów równą stawce x 0,88.

Nagrody wywalczy stu najlepszych typerów tenisa. Główną jest bonus o równowartości 3 000 PLN. Za drugie miejsce można wywalczyć premię 2 000, a za trzecie 1 000 PLN. 25 PLN – to z kolei nagrody za ostatnie miejsca w pierwszej setce zestawienia.

STS kod promocyjny i bonus na start

Osoby, które dopiero zarejestrują swoje konto online na oficjalny portalu bukmachera STS mogą skorzystać z promocji powitalnej, która w momencie pisania tego tekstu składa się z dwóch elementów.

Pierwszym jest darmowy zakład bez depozytu, który można uzyskać tylko na etapie otwierania konta poprzez wpisanie kodu promocyjnego w odpowiedniej rubryce. Wpisując hasło „BETONLINE” można otrzymać freebet 29 PLN.

Do dyspozycji nowych graczy jest też premia od pierwszej wpłaty – 100% do 1 200 PLN. Jej wielkość uzależniona jest oczywiście od wielkości depozytu, a przyznane środki mogą zostać wypłacone dopiero po dokonaniu obrotu w zakładach sportowych zgodnie z regulaminem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button