News

[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column width=”1/1″][td_block_trending_now sort=”random_posts” limit=”5″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_big_grid_2 td_grid_style=”td-grid-style-1″ category_id=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][td_block_16 category_id=”” limit=”6″ custom_title=”BUKMACHERSKI BLOG” td_filter_default_txt=”All” ajax_pagination=”” border_top=”no_border_top” sort=”” offset=”2″ title_tag=”h3″][td_block_16 category_id=”” limit=”6″ custom_title=”LEGALNI BUKMACHERZY” header_color=”#6ab529″ td_filter_default_txt=”All” ajax_pagination=”next_prev” sort=”random_posts” title_tag=”h3″][td_block_16 category_id=”” limit=”3″ custom_title=”ZAKŁADY BUKMACHERSKIE” header_color=”#f8c900″ td_filter_default_txt=”All” ajax_pagination=”next_prev” sort=”random_posts”][td_block_text_with_title]

Z usług ilu bukmacherów można korzystać?

Polskie prawo nie ogranicza liczby bukmacherów, z usług których możemy korzystać w tym samym momencie. Jeżeli zatem dwaj bukmacherzy przedstawiają atrakcyjną dla nas ofertę, możemy zarejestrować się u obu.

Jacy bukmacherzy są uważani za najlepszych?

Nie jest możliwe jednoznaczne wskazanie bukmachera, który królowałby nad innymi pod każdym możliwym kątem. Wszystko zależy tutaj od naszych indywidualnych oczekiwań. Przy wyborze tego „naszego” powinniśmy patrzeć na kursy, opcje bukmacherskie, ale też na ofertę na spotkania na żywo czy promocje i bonusy.

Czy granie u nielegalnych bukmacherów może się wiązać z konsekwencjami prawnymi?

Tak. Prawo głosi, że nie tylko bukmacherzy mogą działać nielegalnie, ale też typerzy – obstawiać niezgodnie z prawem. Podczas gdy bukmacher musi posiadać właściwą licencję, my zobowiązani jesteśmy do sięgania po tych, którzy działają legalnie.

Za typowanie u bukmachera, który nie działa w zgodzie z literą prawa grożą kary sięgające 120-krotności średniej stawki z zakupionych u nich kuponów.

[/td_block_text_with_title][/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_social_counter border_top=”no_border_top” facebook=”kibicujreprezentacji” twitter=”betonlinepl” instagram=”kibicuj.z.nami”][td_block_ad_box spot_id=”sidebar”][td_block_9 sort=”random_posts” limit=”5″ td_filter_default_txt=”All”][td_block_5 limit=”3″ custom_title=”BONUSY BUKMACHERSKIE” td_filter_default_txt=”All” sort=”random_posts” title_tag=”h3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button