Bukmacher legalny BetClic ma dla nowych graczy nawet 500 PLN na start. W jaki sposób można odebrać bonus powitalny? Szczegóły można sprawdzić już teraz!

BetClic bonus powitalny - 500 PLN na start!
BetClic bonus powitalny – 500 PLN na start!

BetClic bukmacher – bonus powitalny

Wszyscy, którzy chcą sprawdzić legalną odmianę strony internetowej Betclic, mogą to zrobić w każdej wolnej chwili. Co bardzo ważne – założenie konta trwa tylko kilka chwil.

Przy rejestracji podaje się głównie najbardziej podstawowe dane na swój temat i nic poza tym. A teraz to, co cieszy wielu graczy – weryfikacja natychmiastowa w ogóle nie jest potrzebna!

Każdy nowy gracz może też przy rejestracji wykorzystać promo code BetClic. W tym celu wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać słowo „KOD500„.

etoto bonus. Kod promocyjny 2019
etoto bonus. Kod promocyjny 2019

Posiadając konto w BetClic, możnaobstawiać wydarzenia sportowe na stronie firmy bukmacherskiej, a także oglądać mecze za darmo. W tym drugim przypadku wystarczy niewielkie doładowanie konta. W ofercie transmisji są najważniejsze wydarzenia piłkarskie, tenisowe i wiele, wiele więcej!

Kod promocyjny BetClic. Premia na start!

Co dokładnie możesz otrzymać w bonusie na start? BetClic ma dla graczy specjalny prezent w wysokości do 500 PLN. Prezent na dzień dobry to cashback, czyli zwrot w przypadku porażki w pierwszym postawionym kuponie na stronie buka.

Maksymalnie można otrzymać 500 PLN, ale miłośnicy grania na mniejsze stawki także bez najmniejszego problemu znajdą coś dla siebie, gdyż bonus może wynieść znacznie mniej!

Czy to na pewno legalne? Tak, a to dlatego, że mowa tutaj o bukmacherze, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Jeżeli nie chcesz łamać prawa, obstawianie BetClic jest dla ciebie!

Bonus powitalny cashback od Betclic jest ograniczony czasowo. Na ten moment jest dostępny, ale trudno powiedzieć czy będzie tak cały czas!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.