BetClic bonus powitalny – 510 PLN na start!

Bukmacher legalny BetClic ma dla nowych graczy nawet 510 PLN na start. W jaki sposób można odebrać bonus powitalny? Szczegóły można sprawdzić już teraz!

BetClic bonus powitalny - 510 PLN na start!
BetClic bonus powitalny – 510 PLN na start!

BetClic bukmacher – bonus powitalny

Wszyscy, którzy chcą sprawdzić legalną odmianę strony internetowej Betclic, mogą to zrobić w każdej wolnej chwili. Co bardzo ważne – założenie konta trwa tylko kilka chwil.

Przy rejestracji podaje się głównie najbardziej podstawowe dane na swój temat i nic poza tym. A teraz to, co cieszy wielu graczy – weryfikacja natychmiastowa w ogóle nie jest potrzebna!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dzięki braku konieczności weryfikowania danych już przy samej rejestracji każdy może najpierw zająć się obstawianiem, a dopiero później formalnościami. Każdy ten okres „próbny” może wykorzystać tak, jak tylo chce.

Jaki kod promocyjny w Betclic?

Jak nie jest trudno zaważyć przy rejestracji, nowy gracz może wykorzystać promo code BetClic. Po polsku to, oczywiście, po prostu kod promocyjny. O co dokładnie chodzi i co daje? Zacznijmy, że brzmi „KOD510„, a szczegóły napiszemy za chwilę!

Bukmacher dla nowych graczy przygotował tak zwany cashback. Jak sama nazwa na to wskazuje, jest to zwrot od przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie www.Betclic.pl.

W ramach promocji powitalnej do odebrania jest do 510 PLN. Typer stawia kupon, a w przypadku niepowodzenia automatycznie otrzymuje zwrot 100% do kwoty 510 PLN.

Tak wygląda obstawianie w Betclic Polska. ZOBACZ VIDEO:

Kod na bonus w BetClic. Premia na start!

Co dokładnie możesz otrzymać w bonusie na start? BetClic ma dla graczy specjalny prezent w wysokości do 510 PLN. Niektórzy myślą, że jest to standardowy bonus od pierwszej wpłaty, ale tak nie jest! W tym przypadku nie chodzi o to, by wpłacić jak najwięcej, lecz by za jak najwięcej zagrać kupon numer jeden.

Maksymalnie można otrzymać 510 PLN, ale miłośnicy grania na mniejsze stawki także bez najmniejszego problemu znajdą coś dla siebie, gdyż bonus może wynieść znacznie mniej!

Przykładowo: gramy kupon za 50 złotych i nie udaje nam się wygrać. Betclic automatycznie oddaje nam dokładnie tyle, ile postawiliśmy, czyli 50 PLN!

Legalny bukmacher Betclic Polska

betclic polska oferta online i bonus
betclic polska oferta online i bonus

Czy to na pewno legalne? Tak, a to dlatego, że mowa tutaj o bukmacherze, który posiada licencję Ministerstwa Finansów. Jeżeli nie chcesz łamać prawa, obstawianie BetClic jest dla ciebie!

Bonus powitalny cashback od Betclic jest ograniczony czasowo. Na ten moment jest dostępny, ale trudno powiedzieć czy będzie tak cały czas!

Trzeba mieć na uwadze, że cashback 500 PLN, jaki ogłaszany jest na stronie Betclic, jest promocją dostępną regularnie. Jeżeli ktoś nie wpisze kodu „KOD510„, nie będzie mógł otrzymać podwyższonej premii!

Zakłady bukmacherskie Betclic

Posiadając konto w BetClic, można obstawiać wydarzenia sportowe na stronie firmy bukmacherskiej, a także oglądać mecze za darmo. W tym drugim przypadku wystarczy niewielkie doładowanie konta. W ofercie transmisji są najważniejsze wydarzenia piłkarskie, tenisowe i wiele, wiele więcej!

Oferta marki Betclic w naszym kraju sukcesywnie się powiększa. Gracze są pozytywnie zaskoczeni tym, co dostępne jest u tego bukmachera. Tym bardziej, że zmiany wprowadzane są bardzo często i zawsze na plus, a nie na odwrót.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button