Zwrot dla nowych graczy w portalu BetClic.pl!

Każdy z nowych graczy może odebrać w portalu Betclic.pl pełny zwrot w pierwszym kuponie, który okazał się nietrafiony. Dowiedz się więcej już teraz!

Zwrot dla nowych graczy w portalu BetClic.pl!
Zwrot dla nowych graczy w portalu BetClic.pl!

Bonus w Betclic na start

Zakłady Bukmacherskie BetClic oferują swoim nowym graczom coś innego niż standardowy bonus powitalny. Tutaj nie otrzymujemy premii za pierwszą wpłatę, chociaż początkowo to właśnie tego rodzaju premię oferował ten buk.

W ramach specjalnej oferty na dobry początek do zdobycia jest premia, a raczej zwrot, w przypadku nietrafionego kuponu numer jeden. Jak dokładnie to wygląda? Już wyjaśniamy!

Promocja powitalna na stornie Betclic

Uwaga! W trakcie rejestracji można wykorzystać dostępny w BetClic promo code. Brzmi on KOD500 i jest gotowy do użycia tylko przy wypełnianiu formularza!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Konto na stronie bukmacherskiej nie tylko daje możliwość obstawiania, ale także pozwala oglądać dostępne na stronie BetClic mecze za darmo! Profil gracza jest, rzecz jasna, darmowy i legalny!

Cashback na start w BetClic możemy otrzymać tylko w przypadku, gdy nie uda nam się trafić pierwszego postawionego kuponu. Zwrot wynosi 100% postawionej stawki, ale nie może być większy od kwoty 500 PLN.

Jak odebrać zwrot w BetClic Polska:

  1. Wchodzisz na stronę bukmachera
  2. Zakładasz konto (kod promocyjny: KOD500)
  3. Stawiasz kupon numer jeden
  4. W przypadku porażki dostajesz 100% zwrotu!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button