Bonus specjalny – Betclic 50 PLN dla graczy!

Obstawianie piłki nożnej z bonusem 50 PLN? Tak, właśnie na tym polega aktualna promocja przygotowana przez bukmachera BeClic. Szczegóły dostępne są już teraz!

Bonus specjalny - Betclic 50 PLN dla graczy!
Bonus specjalny – Betclic 50 PLN dla graczy!

Bonus Betclic Polska

Bonus Betclic przygotowany został tylko dla osób, które otrzymały wiadomość e-mail z informacją. Premia dla każdego jest taka sama – to 50 PLN.

Dodatkowe środki można zgarnąć na obstawianie piłki nożnej. Tylko oferta na tę dyscyplinę sportową jest brana pod uwagę w promocji.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Co należy zrobić, by otrzymać bonus? Wystarczy dokonać wpłaty na darmowe konto typerskie Betclic w wysokości 100 PLN lub więcej.

Kod promocyjny w Betclic

W przypadku tej akcji promocyjnej nie jest wymagany żaden przygotowany przez Betclic kod promocyjny. Oczywiście, cały czas na start można wykorzystał hasło „KOD500” – cashback 500 PLN na dobry początek!

Pieniądze bukmacher przyznaje automatycznie. Następuje to od razu po zaksięgowaniu kwalifikacyjnej wpłaty. Uwaga! Na jedno konto w ramach jednej oferty można zdobyć tylko jeden bonus!

Bonus musi zostać obrócony 4 razy przy minimalnym kursie 2,00, zanim bonus i wygrane zdobyte przy jego udziale zostaną wypłacone – czytamy w oficjalnej wiadomości e-mail bukmachera Betclic.

Betclic Wirtualne Sporty oraz inne produkty typerskie, które nie dotyczą standardowej piłki nożnej, nie są brane pod uwagę i nie pozwalają na skorzystanie z bonusu 50 PLN.

Na łamach naszej strony zawsze znaleźć można aktualne dane dotyczące najważniejszych promocji bukmacherskich, w tym w STS czy Etoto!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button