Równowartość 3 000 PLN w bonusach na start od BetFan!

Legalny bukmacher BetFan przygotował dla swoich graczy ofertę powitalną, w ramach której można zgarnąć premie do 3 000 PLN na grę w zakładach sportowych.

Równowartość 3 000 PLN w bonusach na start od BetFan!

Bonusy od trzech pierwszych depozytów

Opisywana promocja dedykowana jest wyłącznie pełnoletnim osobom, które zdecydują się założyć internetowe konto bukmacherskie w serwisie online marki BetFan, która jest legalnym operatorem zakładów sportowych na terenie Polski, dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów.

Tytułowe bonusy bukmacherskie, uzależnione są od wielkości każdej z trzech pierwszych wpłat nowego gracza. W obu przypadkach mówimy de facto o premii od depozytu w wysokości 100% aż do 1 000 PLN.

Przykład: Osoba, która zdecyduje się wpłacić za pierwszym razem 1 000 PLN i zagra zakłady za równowartość depozytu, otrzyma od organizatora akcji dodatkowe 100 PLN na konto bonusowe. Środki te podlegają pięciokrotnemu obrotowi zanim ich wypłata na konto będzie możliwa. Po spełnieniu warunków obrotu bukmacher pomnoży środki na kocie bonusowym x10 i przeniesie je na saldo główne, skąd będą mogły zostać w dowolnym momencie wypłacone przez użytkownika.

Powyżej opisaną operację można powtórzyć trzykrotnie. Promocja w Betfan skierowana jest nie tylko do osób, które stać na wpłacenie maksymalnej kwoty. Minimalna kwota depozytu, która uprawnia do wzięcia udziału i skorzystania z pakietu powitalnego wynosi 20 PLN.

Betfan kod bonusowy

Kod promocyjny BetFan

Opisana powyżej oferta specjalna dla nowych graczy, to niejedyna promocja, jaka czeka na osoby, które zdecydują się założyć konto bukmacherskie w serwisie online operatora BetFan.

Mogą oni liczyć również na zakład bez ryzyka do kwoty maksymalnej 50 PLN. Jego odebranie jest możliwe po wpisaniu w formularzu podczas rejestracji ekskluzywnego kodu promocyjnego.

Hasło na bonus brzmi: „BETONLINE„. Po jego wpisaniu użytkownik uzyska prawo do cashbacku za pierwszy przegrany zakład, o ile ten został postawiony za minimum 20 PLN i zawiera minimum 2 zdarzenia oraz łączny kurs minimalny 2,20.

W BetFan bez podatku

Poza opisanymi wcześniej promocjami, w BetFan istnieje również możliwość gry de facto bez podatku od zakładów wzajemnych. W ramach akcji „Bez Podatku Extra”.

Jej organizator, po spełnieniu określonych w regulaminie warunków, dorzuca do zakładów online dodatkowe +14% lub nawet +20%, w zależności od wybranego wariantu.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button