Bonus 50% do 200 PLN od LvBET!

Od 7 do 12 maja włącznie trwa akcja legalnego bukmachera LvBET, w ramach której można zgarnąć nawet 200 PLN na grę w zakładach sportowych. Zainteresowany szczegółami promocji?

Bonus 50% do 200 PLN od LvBET!

Bonus od depozytu w LvBET

Tytułowa akcja jest dostępna dla wszystkich klientów marki LvBET, którzy w przeszłości dokonali co najmniej jednego depozytu na swoje konto w serwisie online wskazanej marki, czyli nie tylko dla nowych graczy, jak to najczęściej bywa.

Tacy użytkownicy mogą liczyć na bonus 50% od pierwszej wpłaty dokonanej w okresie od 7 maja do godziny 23:59 w dniu 12 maja (niedziela). Przy czym do promocji kwalifikowane są depozyty o minimalnej wartości 25 PLN.

Maksymalną premię, a więc równowartość 200 PLN na grę w zakładach bukmacherskich, mogą zgarnąć ci uczestnicy akcji, którzy zdecydowali się zasilić swoje internetowe konto bukmacherskie kwotą 400 PLN lub większą.

Konto online – kod promocyjny

Nie masz jeszcze swojego konta w LvBET? Nic straconego. Możesz otworzyć je w każdej chwili, za darmo i bez wychodzenia z domu, wypełniając formularz online na oficjalnym portali firmy bukmacherskiej.

Jego wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut. Poza wpisaniem danych osobowych należy załączyć również skany dowodu tożsamości, które umożliwią ich weryfikację i aktywację konta.

Podczas uzupełniania rubryk formularza można użyć też kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu gracz otrzyma darmowy zakład o równowartości 20 PLN.

Oferta dla nowych graczy

Poza wspomnianym powyżej freebetem 20 PLN na nowo zarejestrowane osoby czeka też tradycyjny pakiet powitalny, który aktualnie składa się z dwóch bonusów.

Mowa o premiach za pierwszą i drugą wpłatę na konto online w LvBET. Pierwsza to 100% do 1 000 PLN, druga to 50% do 500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button