Darmowy zakład od Totolotka za kupon na finał krajowego pucharu!

Czwartek 2 maja na krajowych boiskach upłynie pod znakiem rywalizacji w finale Totolotek Pucharu Polski.Sponsor tytularny rozgrywek przygotował z tej okazji nawet ofertę specjalną. Chcesz poznać szczegóły?

Darmowy zakład od Totolotka za kupon na finał krajowego pucharu!

Freebet od Totolotka

Nowy sponsor zmagań o krajowy puchar oferuje swoim klientom darmowy zakład o równowartości 50 PLN już za samo zawarcie zakładu na czwartkowy finał, w którym dojdzie do pojedynku Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok.

Kupon taki, żeby zostać objęty opisywaną promocją musi jednak spełnić jeszcze kilka warunków, o których wspomina wprost regulamin akcji. Nie ma ich dużo:

  • stawka minimalna – 100 PLN;
  • kurs minimalny – 1.06;
  • wyłącznie zakłady proste;
  • zakład postawiony z salda głównego.

Trzeba również podkreślić, że każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jeden freebet o równowartości 50 PLN bez względu na to ile kuponów spełniających warunki postawi.

Konto online – jak założyć?

Z opisanej powyżej promocji mogą skorzystać wyłącznie klienci marki Totolotek. Są to między innymi osoby, które posiadają konto online. Nie masz jeszcze internetowego konta bukmacherskiego?

To żadna przeszkoda. Można otworzyć je w zaledwie kilka minut bez wychodzenia z domu i za darmo. Wystarczy wypełnić formularz rejestracji na oficjalnym portalu wskazanej powyżej marki.

Oferta powitalna

Na nowych graczy, poza bonusami dla stałych klientów, czeka też specjalny pakiet powitalny dla osób, które dopiero co zdecydowały się dołączyć. W jego ramach można zwiększyć budżet na grę w zakładach sportowych nawet o 1 020 PLN.

Pierwsza premia zostanie przyznana już za samo założenie i aktywację konta. Będzie to freebet 20 PLN. Druga uzależniona będzie od wysokości pierwszej wpłaty dokonanej przez gracza.

Mowa bowiem o bonusie od depozytu w wysokości 100% do kwoty 1 000 PLN maksimum.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button