Bukmacher eFortuna czy Fortuna? Która nazwa jest prawidłowa?

Czy eFortuna a Fortuna to dokładnie to samo? Której nazwy powinno się używać i dlaczego? Pora poznać odpowiedzi na te oraz podobne pytania.

Bukmacher eFortuna czy Fortuna? Która nazwa jest prawidłowa?
Bukmacher eFortuna czy Fortuna? Która nazwa jest prawidłowa?

Bukmacher efortuna – jak u niego grać?

Sporo osób szuka danych o tym, czym jest bukmacher efortuna. W końcu wszędzie w reklamach mówi się o marce Fortuna, a w jej logo nie ma żadnego przedrostka „e”.

Sprawa dość kłopotliwa, szczególnie dla początkujących, którzy nie lubią w towarzystwie (np. na forach internetowych) uchodzić za niedoinformowanych. Jak zatem powinno się pisać eFortuna czy Fortuna?

Niektórzy powiedzą, że nie ma różnicy i w pewien sposób mają rację. Wszystko dlatego, że efortuna to po prostu jedna z nazw określających ofertę marki Fortuna. Teoretycznie wszystko jest już jasne, ale też nie do końca.

betfan bonus bez depozytu
Kod promocyjny w Betfan na zakład bez ryzyka

Efortuna a Fortuna – jaka jest różnica?

Jeżeli wybieramy się do punktu stacjonarnego, idziemy do Fortuny, a nie eFortuny. Gramy wtedy też w Fortunie, a nie efortunie. Co innego, gdy stawiamy kupony przez internet – wówczas można używać – i powinno się – tej drugiej formy.

Nic się, rzecz jasna, nie stanie, gdy powiemy, że obstawiamy mecze na stronie internetowej Fortuny. To jak najbardziej poprawne określenie i nie powinno się go korygować, gdy padnie z ust jakiegoś typera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego więc tak naprawdę istnieją w użyciu dwie nazwy – efortuna bukmacher oraz Fortuna bukmacher? Wszystko po to, by odróżnić wersję „e”, czyli internetową, od normalnej.

Błędy typerów to nie koniec świata, ale…

Przypominamy, że Fortuna jest bukmacherem, który działa zarówno na rynku stacjonarnym, jak i w internecie. Na każdej z tych platform można obstawiać legalnie i bezpiecznie.

W bukmacherce nazewnictwo nie gra kluczowej roli, ale skoro możemy mówić poprawnie, to dlaczego mielibyśmy nic z tym nie robić?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button