Typy dnia na KSW 57 – Co obstawiać? Gotowe kupony!

Już 19 grudnia 2020 roku odbędzie się pięćdziesiąta siódma, a zarazem ostatnia w tym roku gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW). Podobnie, jak każda poprzednia, już teraz budzi ogromne emocje wśród kibiców nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Bardzo ciekawie wygląda ona również z perspektywy typujących, którzy już teraz szykują własne typy na KSW 57 i czekają z niecierpliwością na możliwość przekształcenia ich we właściwe zakłady. W tym krótkim wpisie zaprezentujemy wszystkie podstawowe informacje na temat nadchodzącej gali, ale też nasze typy na walki KSW, które w nadchodzącej gali uchodzą za najważniejsze i najbardziej interesujące.

ksw 57 typy dnia
Typy dnia na KSW 57 – pewniaki, gotowe kupony zawodowych typerów.

KSW 57 – podstawowe informacje, które warto znać

Pięćdziesiąta siódma gala Konfrontacji Sztuk Walki (KSW) odbędzie się 19 grudnia tego roku i będzie ostatnią, którą będziemy w stanie obejrzeć w tym roku. Najnowsza edycja zmagań w najpopularniejszej w Polsce i Europie organizacji zrzeszającej zawodników uprawiających mieszane sztuki walki znów zgromadzi przed ekranami całe mnóstwo kibiców. W jej ramach po raz kolejny rozegrane zostanie aż osiem walk w różnych kategoriach – chcąc obejrzeć każdą z nich należy więc zarezerwować sobie cały wieczór.

Potwierdzono, ze walką wieczoru będzie pojedynek Phila De Fries z Michałem Kitą w wadze ciężkiej. Nie będzie on jednak jedynym godnym uwagi w czasie całej gali. Do potwierdzonych obecnie zawodników, których na pewno zobaczymy w jej trakcie należą:

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Antun Racić (24-8, 13 SUB).
  • Borys Mańkowski (21-8, 3 KO, 8 SUB),
  • Michał Kita (20-11, 12 KO, 5 SUB).
  • Phil De Fries (18-6, 2 KO, 12 SUB).

Nasze typy na KSW 57 i walkę wieczoru

Najciekawszym pojedynkiem, jaki zostanie stoczony w ramach gali KSW 57 jest walka Phila De Friesa z Michałem Kitą. Anglik już po raz czwarty będzie bronił mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej – jego passa zwycięstw w ostatnich pojedynkach jest fenomenalna, co świadczy o jego znakomitej formie. Nieco inaczej jest w przypadku Kity, który dopiero wraca do walk w KSW, a który sam przyjął zaproszenie do pojedynku. Chce wrócić w wielkim stylu, zwłaszcza, że jest to niemal ostatni gwizdek – ma w końcu już 40. lat. Mimo fantastycznego nokautu na Michale Andryszaku oraz bardzo dobrej statystyki właśnie jeżeli chodzi o ten sposób wygrywania, bukmacherzy (ale i my) dają mu mniejsze szanse na wygraną. Jego passa jest bardzo rozchwiana – choć potrafi pozytywnie zaskoczyć, zdarza mu się polegać na polu walki. 

Podsumowując: nasze typy na walkę Phil De Fries – Michał Kita faworyzują wygraną Anglika. Zgrywają się tym samym z kursami, które na ten moment przypisuje tej walce Fortuna (De Fries 1.30 – Kita 3.21).

betfan bonus bez depozytu
Kod promocyjny w Betfan na zakład bez ryzyka

Bardziej odważni typerzy mogą postawić na remis w spotkaniu Anglika z Polakiem. Naszym zdaniem jednak jest to wynik dość mało prawdopodobny – znacznie mniej, aniżeli wygrana któregoś z zawodników przez KO.

Bukmacherzy – u którego z nich realizować typy na KSW 57?

Konfrontacja Sztuk Walki to organizacja, która jest jedną z najpopularniejszych w całej Europie, ale też zdecydowanie najbardziej znaną w naszym kraju. W związku z ogromnym zainteresowaniem nią ze strony kibiców i typerów, polscy bukmacherzy w zdecydowanej ich większości publikują swoje oferty właśnie na nią. Wśród nich wyróżnia się kilku, o których mówimy poniżej:

  • STS jest bukmacherem, któremu zdecydowanie warto zaufać – nie tylko ze względu na to, że obecnie piastuje rolę lidera na rodzimym rynku zakładów wzajemnych. Jego oferta już od wielu lat w całości pokrywa każdą walkę rozgrywaną w obrębie KSW, a w dodatku często cechuje się atrakcyjnością – zwłaszcza na tle innych operatorów. Buk często organizuje też promocje ściśle związane z mieszanymi sztukami walki – dzięki temu jeszcze lepiej wykorzystamy nasz własny budżet na ich obstawiania.
  • Fortuna w niczym nie odstaje wyżej wspomnianemu Star-Typ Sportowi, z każdą kolejną galą KSW prezentując coraz atrakcyjniejsze warunki jej obstawiania. Jest też jednym z tych buków, którzy najprędzej (bo tuż po ich ogłoszeniu) wychodzą z ofertą na poszczególne walki. To opcja nie tylko dla niecierpliwych, ale i liczących na solidne kursy oraz ciekawe akcje promocyjne.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Betclic to bukmacher, który na tle innych wyróżnia się pod jednym względem – prezentuje największą ilość opcji na każdą z walk odbywających się w ramach Konfrontacji Sztuk Walki. W związku z tym można u niego obstawiać mniej szablonowo, nie tylko na zwycięstwo poszczególnych zawodników. Buk nie odstaje też pod kątem kursów i jest bardzo dobrą legalną opcją na to, by realizować typy bukmacherskie na KSW 57.

Aby jeszcze efektywniej dysponować własnym budżetem i zawsze mieć kilka opcji na obstawianie, warto założyć konto u kilku bukmacherów. Jest to legalne, a w dodatku pozwala nam sięgnąć po kilka bonusów powitalnych. Co więcej, daje nam możliwość sięgania po zawsze najlepsze kursy na konkretne wydarzenie.

Gdzie obstawiać na KSW 57?

Wraz z każdą kolejną galą KSW pojawia się mnóstwo pytań zarówno ze strony kibiców, jak i osób chcących typować kolejne walki. Zawodowi typerzy obstawiają KSW 57 najczęściej w Fortunie i STS ze względu na wysokie limity dla graczy typujących duże stawki.

Poniżej prezentujemy te najczęściej zadawane, wraz z wyczerpującymi odpowiedziami na każde z nich.

Czy galę KSW 57 będzie można oglądać zza ringu?

Niestety, z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną, formuła gali KSW 57 uniemożliwia udział w niej kibiców gromadzących się wokół ringu. Gala będzie zatem dostępna wyłącznie w postaci transmisji telewizyjnej.

STS bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS – bonus bez depozytu na legalny poker online

Gdzie można oglądać galę KSW 57?

Tradycyjnie już, gala KSW będzie dostępna w systemie Pay Per View na specjalnym, dedykowanym temu kanale telewizji Cyfrowego Polsatu oraz w obrębie infrastruktury ipla, która dostępna jest z  poziomu każdego rodzaju urządzeń z połączeniem z Internetem.

Jak uczynić typy na walki KSW 57 skuteczniejszymi?

Wystarczy dokonać bardzo szczegółowej analizy obu zawodników, którzy będą brali udział w walce, którą chcemy obstawiać. Ta powinna brać pod uwagę ich parametry fizyczne (choć kategorie oczywiście je definiują, nie oznaczają, że są identyczne), ale też passę wygranych czy przegranych, jak również styl, jakim posługują się oni w czasie walki. Warto też patrzeć na typy na KSW 57 publikowane w serwisach skupiających się na bukmacherce jak forum BetOnline czy typydnia.net.pl.

5 / 5. Ocen: 4

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button