Jak odebrać bonus bez depozytu w forBET?

Nowi gracze legalnego bukmachera forBET od dziś mogą liczyć na specjalną ofertę powitalną. Jednym z jej elementów jest bonus bez depozytu, dzięki któremu będzie można postawić zakład bez ryzykowania własnych środków. Jak skorzystać z tej okazji?

Jak odebrać bonus bez depozytu w forBET?
Jak odebrać bonus bez depozytu w forBET?

Forbet bonus bez wpłaty własnej

Na początku warto zaznaczyć, że oferta specjalna forBET skierowana jest tylko do osób, które jeszcze nie posiadają konta u opisywanego bukmachera. Jeśli już jesteś klientem tej marki, to niestety musisz obejść się smakiem. Ale głowa do góry, są też inne dostępne promocje i kody specjalne, z których możesz skorzystać!

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

Freebet o wartości 20 PLN dedykowany jest graczom, którzy swoje konto w forBET otworzą w dniach 22-30 listopada (do godziny 23:59).

Dobrą informacją jest to, że uprawnienia do zakładu bez depozytu otrzymamy automatycznie bez konieczności zapisywania się do akcji promocyjnej czy też zgłaszania się do organizatora akcji po należny nam bonus. Otwarcie konta to wszystko, co trzeba zrobić, żeby móc się cieszyć z darmowych środków na grę.

Oczywiście środki przyznane przez bukmachera forBET nie mogą zostać od razu wypłacone na konto bankowe. Należy je jednokrotnie obrócić na kuponie o łącznym kursie minimalnym 2,00. Mamy na to dokładnie 7 dni!

Bonus bez depozytu to jednak nie wszystko na co mogą liczyć gracze, którzy w okresie trwania promocji założą konto u opisywanego bukmachera. W skład oferty powitalnej wchodzą też premie aż za trzy kolejne depozyty!

Konto w Forbet założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button