Nawet 200 PLN od LvBET, ale tylko do końca poniedziałku (10 czerwca)!

Legalny bukmacher wskazany w tytule przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną, w ramach której można zgarnąć nawet dodatkowe 200 PLN na grę w zakładach sportowych. Zainteresowany?

Nawet 200 PLN od LvBET, ale tylko do końca poniedziałku (10 czerwca)!
Nawet 200 PLN od LvBET, ale tylko do końca poniedziałku (10 czerwca)!

Bonus dla stałych graczy

Opisywana promocja tzw. reload bonus skierowana jest do klientów bukmachera LvBET, którzy posiadają już swoje konto w serwisie online LvBET i w przeszłości dokonali co najmniej jednego depozytu. Wysokość otrzymanej premii zależy od kwoty, jaką uczestnik akcji zdecyduje się wpłacić.

Gracz otrzyma dokładnie bonus 50% od depozytu dokonanego do godziny 23:59 w dniu 10 czerwca (poniedziałek). Z tym zastrzeżeniem, że maksymalnie 200 PLN. Co za tym idzie pełną pulę mogą zgarnąć osoby, które wpłaca minimum 400 PLN.

Dodatkowe środki na grę będą musiały zostać przeznaczone w ciągu 30 dni na kupon kombi, który składa się z minimum trzech zdarzeń o kursie 1,25 minimum każde i łącznym kursie minimalnym 2,50.

Każdy uczestnik akcji może skorzystać z opisywanego promo tylko jeden raz, bez względu na to, ilu wpłat dokona we wskazanym regulaminem okresie.

Więcej szczegółów akcji ”Bonus do 200 PLN”, w tym pełen regulamin promocji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej organizatora.

Pakiet dla nowych klientów

Nie masz jeszcze swojego e-konta w LvBET? Nic straconego. Na nowych graczy czeka oferta powitalna, w ramach której można zgarnąć nawet dodatkowe 1 520 PLN na grę.

Bonusy do 1000 i 500 PLN uzależnione są od dwóch pierwszych wpłat, ale pierwszą premię można otrzymać już za samo założenie konta w serwisie online legalnego bukmachera.

Wystarczy wpisać kod bonusowy o treści „BETONLINE”, a następnie zgłosić chęć otrzymania darmowego zakładu, żeby móc zagrać kupon bez depozytu za równowartość 20 PLN.


Bukmacher Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button