Freebet 25 PLN na mecz Polski z Macedonią od Totalbet!

Bukmacher Totalbet ma dla graczy specjalny prezent – jest to freebet 25 PLN, który można wykorzystać na mecz Polski z Macedonią. Poznaj szczegóły na temat tej akcji już teraz!

Freebet 25 PLN na mecz Polski z Macedonią od Totalbet!
Freebet 25 PLN na mecz Polski z Macedonią od Totalbet!

Totalbet freebet dla każdego

Oferta jest przeznaczona dla wszystkich osób zarejestrowanych na stronie bukmachera Totalbet. Jeżeli nie masz u niego konta, rejestracji możesz dokonać nawet i teraz.

Co bardzo ważne, nie trzeba od razu weryfikować danych, a na start do zdobycia jest bonus bez depozytu i premia za pierwszą wpłatę do 500 PLN!

etoto bonus. Kod promocyjny 2019
etoto bonus. Kod promocyjny 2019

Bukmacherski bonus w formie freebetu trafi do osób, które spełnią bardzo proste warunki. Wszystko sprowadza się jedynie do postawienia kuponu AKO lub SOLO za dokładnie 49 PLN.

Bonus dla klientów Totalbet

Nie jest ważne, czy twoje typy bukmacherskie okażą się trafne w kuponie promocyjnym, czy też nie. Freebet i tak otrzymasz i będziesz mógł go wykorzystać na obstawianie spotkania Macedonia Północna – Polska.

Promocyjny freebet wynosi 25 PLN. Nie może zostać podzielony na kilka mniejszych części, natomiast wykorzystać go można jedynie na kuponie, którego kurs ogólny wynosi dokładnie 2.00 lub więcej.

Uwaga! Do tej oferty nie kwalifikują się żadne specjalne zakłady takie jak chociażby Totalboost. Na jedno konto można zgarnąć maksymalnie jeden freebet, który będzie można wykorzystać tylko w Zakładach Na Żywo.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button