Wygraj Ligę – rywalizacja typerów z nagrodami w Milenium!

Legalny bukmacher Milenium startuje z promocją Wygraj Ligę. Możesz sprawdzić się w niej z innymi typerami, a do zdobycia są pieniądze na obstawianie oraz cashbacki!

Wygraj Ligę - rywalizacja typerów z nagrodami w Milenium!
Wygraj Ligę – rywalizacja typerów z nagrodami w Milenium!

Wygraj Ligę Milenium

Każdy gracz zarejestrowany w Milenium automatycznie zapisywany jest do tej promocji. Jeżeli nie masz jeszcze konta typerskiego, możesz je założyć w każdej wolnej chwili na stronie Milenium.pl.

Pamiętaj, że jeśli dołączysz do zabawy w trakcie jej trwania, twoją ligą będzie ta najgorsza ze wszystkich, a więc nie będziesz miał szans znalezienia się od razu wśród elity obstawiających!

W czerwcu, to jest w pierwszym miesiącu promocji, uczestnicy walczą o miejsca w poszczególnych ligach. O lokatach decydują sumy stawek postawionych przez 30 dni.

Liga typerów 2019

Jeżeli będziesz aktywnie typował, dostaniesz awans do wyższej ligi. Jeżeli sobie odpuścisz – będziesz zmuszony w nowym sezonie grać o jeden szczebel niżej!

Sezon typerski w Milenium trwa miesiąc. Po nim następuje przyznanie nagród oraz rotacja. Wszystko to według następującego schematu:

  • 1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych),
  • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans).

Uwaga! Nadal dla nowych graczy aktywny jest Milenium kod promocyjny. Wystarczy przy rejestracji wpisać hasło „BETONLINE„. Aktualną premię na start sprawdzisz poniżej – zobacz czy obecnie jest to Zakład Bez Ryzyka, czy może coś innego!

PS. A może sprawdzisz jeszcze BetClic promo code? ;)


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button