Zakłady bukmacherskie na wybory do Parlamentu Europejskiego

Nie samym sportem człowiek żyje. Może nie wszyscy wiedzą, ale bukmacherzy oferują zakłady nie tylko na wydarzenia sportowe, ale również na te społeczne, jak na przykład wybory. Te najbliższe już w niedzielę 26 maja. Co przy tej okazji możemy znaleźć w ofercie legalnych operatorów?

Zakłady bukmacherskie na wybory do Parlamentu Europejskiego

Bukmacherzy a wybory do Parlamentu Europejskiego

Trzeba przyznać, że firmy bukmacherskie, które działają w Polsce legalnie, dzięki zezwoleniu od Ministerstwa Finansów, podeszły poważnie do najbliższej, europarlamentarnej elekcji i przygotowały bogatą ofertę zakładów politycznych.

Przykładowo, marka STS poza zakładami na zwycięzcę wyborów na Parlamentu Europejskiego przygotowała również pojedynki H2H pomiędzy komitetami a nawet ich poszczególnymi kandydatami czy też zakłady under/over na frekwencję.

Wybór jest naprawdę spory, choć trzeba też zauważyć, że większości zakładów online na wybory do PE 2019 nie można ze sobą łączyć, przez co pole manewru jest dosyć ograniczone.

Różnica między zakładami sportowymi a tymi na politykę polega jeszcze na tym, że w grę wchodzi tylko postawienie zakładu przedmeczowego. Nie ma bowiem oferty live.

sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!
sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!

Rejestracja konta online

Jako że udział w zakładach bukmacherskich, podobnie jak w głosowaniu, mogą wziąć osoby pełnoletnie, to oferta na politykę jest dostępna dla każdego gracza, który spełnia ten warunek.

Nie masz jeszcze swojego konta online w STS? Otworzysz je na oficjalnym portalu internetowym na www.sts.pl. Wystarczy wypełnić formularz rejestracji.

Podczas tego procesu można skorzystać też z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE” i zgarnąć freebet 29 PLN.

Bonus na start

Na każdego nowego gracza, poza wspomnianym powyżej darmowym zakładem już za samo założenie i aktywację konta, czeka też bonus od pierwszej wpłaty.

W chwili obecnej Polski bukmacher STS swoim nowym klientom oferuje premię 100% do 1 000 PLN. Zainteresowany?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button