Polska kończy eliminacje, w STS zakład bez ryzyka!

Wtorkowym meczem z reprezentacją Słowenii podopieczni Jerzego Brzęczka zakończą zmagania w Eliminacjach UEFA EURO 2020. Tego samego dnia, a więc 19 listopada (godzina 23:59), dobiegnie również końca oferta specjalna legalnego bukmachera STS.

Polska kończy eliminacje, w STS zakład bez ryzyka!

Bez ryzyka w STS, ale tylko do 19 XI

Od razu należy zaznaczyć, że z tytułowej oferty będą mogły skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które przed startem promocji, której początek przypadł na 15 listopada, nie posiadały swojego internetowe konta bukmacherskiego w STS. Pisząc krótko, jest to akcja skierowana wyłącznie do nowych klientów.

Będzie można z niej skorzystać do godziny 23:59 we wtorek 19 listopada. Do tego czasu należy nie tylko zarejestrować swoje konto online, ale także dokonać pierwszej wpłaty oraz zawrzeć zakład, który zostanie rozliczony jeszcze w trakcie trwania promo „Mecze Reprezentacji Polski. 200 PLN bez ryzyka”.

Na kuponie online mogą znaleźć się dowolne zdarzenia z oferty sportowej bukmachera, który jest organizatorem opisywanej akcji, a nie tylko wydarzenia związane z Eliminacjami Mistrzostw Europy, których finały odbędą się w przyszłym roku.

W momencie, gdy pierwszy zakład okaże się przegrany uczestnik akcji otrzyma zwrot stawki do kwoty maksymalnej 200 PLN. Przy czym cashback dotyczy stawki netto, czyli wkładu pomniejszonego o 12% podatku od gier i zakładów wzajemnych.

Przykłady: 1) Stawka 100 PLN – 12% = 88 PLN zwrotu.
2) Stawka 200 PLN – 12% = 176 PLN zwrotu.
3) Stawka 228 PLN – 12% = 200 PLN zwrotu.

Z grubsza to by było na tyle. Pełen regulamin promocji oraz wszelkie inne szczegóły do znalezienia na portalu internetowym bukmachera STS.

sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!
sts kod promocyjny. BETONLINE na 29 PLN bez depozytu!

Rejestracja i kod promocyjny STS

Skorzystanie z powyżej opisanej oferty specjalnej nie wyklucza jednoczesnego skorzystania z tradycyjnego pakietu powitalnego, który dedykowany jest wszystkim nowo zarejestrowanym użytkownikom STS online.

W chwili obecnej jest to bonus od pierwszej wpłaty do równowartości 1 200 PLN, co oznacza, że wpłacając 1 200 PLN gracz ma budżet w wysokości 2 400 PLN na grę w zakładach bukmacherskich. Środki te podlegają zasadom obrotu, po spełnieniu których będzie możliwa ich wypłata na konto bankowe gracza.

Ponadto na etapie wypełniania formularza rejestracji można również opcjonalnie wpisać kod promocyjny. Użycie hasła o treści „BETONLINE” uprawnia do odebrania darmowego zakładu o równowartości 29 PLN.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button