BetClic Polska z cashbackiem na Ligę Mistrzów UEFA (5-6 listopada)

Przed nami czwarta kolejka zmagań w fazie grupowej rozgrywek UEFA Champions League. Legalny bukmacher BetClic przygotował z tej okazji ofertę specjalną dla swoich graczy.

BetClic Polska z cashbackiem na Ligę Mistrzów UEFA (5-6 listopada)

BetClic cashback na Ligę Mistrzów

Oferta specjalna, której poświęcony jest ten wpis, dedykowana jest wszystkim użytkownikom serwisu online marki BetClic, którzy ukończyli 18 lat i zarejestrowali swoje internetowe konto bukmacherskie. Warto jednak podkreślić, że promocja Betclic obowiązuje jedynie do godziny 23:59 w dniu 6 listopada (środa).

W ramach opisywanej promocji bukmacherskiej jej uczestnicy po spełnieniu określonych warunków mogą liczyć na zwrot wniesionej stawki do maksimum 40 PLN, jeśli ich pierwszy zakład postawiony na pojedynki w ramach 4. kolejki UEFA Champions League okaże się przegrany.

Aby tak się stało wcześniej trzeba zapisać się do promo na Ligę Mistrzów poprzez kliknięcie „DOŁĄCZ TUTAJ” na oficjalnej stronie internetowej organizatora akcji oraz postawić kupon kwalifikujący się.

Mowa o zakładzie, na który składają się tylko i wyłącznie zdarzenia z oferty live lub przedmeczowej na 4. kolejkę wskazanych rozgrywek. Musi być ich co najmniej 5, a ich łączny kurs minimalny nie może być mniejszy niż 5,00. Ważna jest też stawka. Ta minimalna wynosi 20 PLN.

WAŻNE! Organizator akcji zwróci 100% stawki do kwoty maksymalnej 40 PLN tylko w wypadku, kiedy jeden typ na kuponie okaże się przegrany.

Ten swoisty cashback do 40 PLN zostanie przypisany do konta gracza w dniu 8 listopada (piątek) w formie bonusu bukmacherskiego, który podlega obrotowi zanim jego wypłata na konto bankowe będzie możliwa.

Nowy kod promocyjny BetClic 2019

Kod promocyjny BetClic

Udział w opisanej powyżej promocji mogą wziąć jedynie pełnoletni użytkownicy, którzy jednocześnie posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online BetClic. Wystarczy wypełnić stosowny formularz, co zajmuje kilka minut.

Podczas tego procesu można również opcjonalnie skorzystać z kodu promocyjnego, który umożliwia skorzystanie z zakładu bez ryzyka do kwoty maksymalnej 510 PLN (stawka po odjęciu podatku).

Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, a cashback 100% na pierwszy zakład zostanie automatycznie przypisany do konta gracza..


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button