Bezpieczne 10 PLN od STS na WTA Finals!

Bezpieczne obstawianie tenisowego turnieju WTA Finals w STS. Każdy gracz może u bukmachera postawić kupon i odebrać 10 zł w przypadku niepowodzenia!

Bezpieczne 10 PLN od STS na WTA Finals!
Bezpieczne 10 PLN od STS na WTA Finals!

10 PLN zwrotu w STS na WTA Finals

Oferta specjalna dostępna jest tylko dla zarejestrowanych u bukmachera STS. Trwa do 31 października, a więc jest niewiele czasu na to, by zgarnąć obiecany w niej bonus.

Bezpieczne 10 PLN, jak sama nazwa na to wskazuje, pozwala graczom na zdobycie 10 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. Akcja polega na tym, iż klient bukmachera otrzymuje pieniądze, gdy jego zakład okaże się przegrany.

Do oferty kwalifikują się zakłady postawione za 21 PLN. Gracz musi zawrzeć w jednym kuponie przynajmniej dwa typy na mecze WTA Finals. W każdym zakładzie należy postawić na dokładny wynik (kurs co najmniej 1.60).

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

STS daje 10 PLN w przypadku przegranego kuponu!

Promocja trwa do 31 października, a bonusowe pieniądze przyznane zostaną do 7 listopada. Na jedno konto przypada maksymalnie jeden zwrot – kwota bonusu jest stała.

Jak czytamy w oficjalnym regulaminie oferty, W akcji w ogóle nie bierze się pod uwagę bukmacherskich zakładów, które zostały anulowane lub wypłacone dzięki opcji Cash-out. Do kwalifikacji nie uprawniają też takie produkty jak: Zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.

Nowi gracze cały czas mogą wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i na początek przygody z obstawianiem w STS odebrać 29 PLN bez depozytu i nawet do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie na konto typerskie.

STS zakłady online. Promocja z kasą dla graczy!

W ofercie bukmachera STS znaleźć można zakłady online, a także transmisje live. Materiały wideo na żywo dostępne są zupełnie za darmo i legalnie.

Dzięki transmisjom online można oglądać wydarzenia tenisowe i w tym samym momencie zawierać różnego rodzaju zakłady. To znakomita opcja nie tylko dla prawdziwych fanów obstawiania!

STS działa legalnie, a więc korzystanie z jego usług jest zgodne z prawem. Wszystkie promocje są bezpieczne – to 100% skuteczny sposób na to, by nie mieć problemów z różnego rodzaju instytucjami, które ścigają nieuczciwych typerów!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button